Реклама

🌆 «Місто vs. Урбазаври»: як виглядають трансформовані локації у Києві, Харкові та Одесі

Čytaty latynkoju
🌆 «Місто vs. Урбазаври»: як виглядають трансформовані локації у Києві, Харкові та Одесі
  1. Головна
  2. Місто
  3. 🌆 «Місто vs. Урбазаври»: як виглядають трансформовані локації у Києві, Харкові та Одесі
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

На правах реклами

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину 

Від травня в Києві, Одесі й Харкові триває урбаністична кампанія бренду glo™ “Місто vs. Урбазаври” за підтримки урбаністів, українських інфлуенсерів та BIG HERO проєкту — Лесі Нікітюк. Урбазаври — це “локації-монстри”, які уособлюють типові урбаністичні проблеми своїх міст. Учасники проєкту вирішили вигнати Урбазаврів з насиджених місць і трансформувати три локації у трьох містах. А ще звернути увагу на урбаністичні проблеми, почати суспільний діалог для їх вирішення та показати, що робити це можна легко і фаново.

Набережна річки Либідь у Києві, Грецька площа в Одесі та Зелені сходи у Харкові вже трансформовані.

Київ. Набережна річки Либідь — без Водозавра

Бренд glo™ разом із урбаністами облаштували ділянку набережної Либеді від пров. Фізкультури до вул. І. Федорова. Нанесли яскраві лінії на бетоні для навігації відвідувачів й артові графіті навколо, встановили лавочки й тканинні навіси для відпочинку біля води у затінку. Також тут є барна стійка та вуличний кінотеатр з великим екраном та комфортними місцями для сидіння.

Попри те, що локація вже трансформована, Водозавр не хоче покидати насидженого місця. Після сильної зливи потужна вода пошкодила 1 лавочку, 2 мости та інфостенд, нанесла багато сміття. Зараз триває прибирання та відновлення локації, встановлені конструкції будуть укріплені.

Одеса. Грецька площа — більше не для Площозавра

Тепер на трансформованій Грецькій площі можна з комфортом відпочити просто неба. Тут з’явилися лавочки, зелені насадження, тканинні навіси та гамаки, стало сучасно й охайно.

Харків. Зелені сходи — вільні від Хащозавра

Трансформовані Зелені сходи на Театральному провулку тепер мають яскраві лавочки нестандартної хвилеподібної форми, артелементи, які підкреслили протяжність локації, та інтерактивні труби, через які можна спілкуватися на відстані. Тут можна зупинитися відпочити або зустрітися із друзями.

Тактичний урбанізм — інструмент урбаністичних змін

Трансформацію локацій робили за методом тактичного урбанізму. Бренд glo™ вірить у його основний принцип — “силу маленьких трансформацій”: справжні перетворення починаються з локальних змін. Тактичний урбанізм широко використовується у світі для вирішення урбаністичних проблем обмеженими ресурсами. Його цінність — у швидкості та відносній мобільності змін, які можна модифікувати під потреби людей.

Бренд glo™ і урбанізм: неочікуване, але вдале поєднання

Філософія постійного пошуку несподіваних поєднань бренду glo™ створила крутий мікс фану та значущої мети і залучила до проєкту тисячі українців, які хочуть позитивних змін у своїх містах, а також інфлуенсерів та селебріті.

Урбаністична кампанія “Місто vs. Урбазаври” стала стартом співпраці бренду glo™ та Лесі Нікітюк як його амбасадорки. Нещодавно вони випустили ще одну яскраву колаборацію — ролик про світ hyper+. Чим ще вражатиме бренд glo™ — можна дізнаватися на його офіційній сторінці в Instagram @glo_ukraine.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...