Реклама

🏙 Новий символ Подолу: на вулиці Андріївській з’явиться сучасний багатофункціональний комплекс

ANDRIYIVSKY City Space спроєктовано таким чином, щоби будівля служила не тільки резидентам, але й місту
Čytaty latynkoju
🏙 Новий символ Подолу: на вулиці Андріївській з’явиться сучасний багатофункціональний комплекс
  1. Головна
  2. Місто
  3. 🏙 Новий символ Подолу: на вулиці Андріївській з’явиться сучасний багатофункціональний комплекс
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
ANDRIYIVSKY City Space спроєктовано таким чином, щоби будівля служила не тільки резидентам, але й місту

На вулиці Андріївській, 22, з’явиться новий поліфункціональний комплекс — ANDRIYIVSKY City Space. Тут розміщуватимуться як апартаменти, так і комерційні приміщення й офісні простори. Мета авторів проєкту — створити місце сили, яке об’єднає активних та прогресивних киян і стане новим лавмарком міста.

Проєкт ANDRIYIVSKY City Space — це реконструкція недобудованої споруди середини нульових. Початковий проєкт був прикладом типової псевдоісторичної забудови того часу. Беручись за проєкт реконструкції недобудови, архітектор і девелопер вирішили відмовитися від імітації та створити чесний сучасний простір, який буде гармонійно вписуватися в контекст Подолу.

Київська та українська архітектура загалом останні 30 років намагалася повернутися в минуле — у той пласт дореволюційної спадщини, який у нас зберігся. Але такий підхід, з одного боку, не дає висловитися сучасникам, а з іншого — знецінює справжню історичну архітектуру. І ми отримуємо одноманітні, нещирі міста — абсолютно не схожі на ті європейські локації, які так любимо

Олексій Пахомов, архітектор ANDRIYIVSKY City Space

Недобуд, який залишився у «спадок», не зноситимуть, а перепроєктують, щоби знизити кількість використовуваних ресурсів — за аналогією з багатьма об’єктами в Європі та Північній Америці. А нові елементи побудують із використанням матеріалів, добутих в Україні.

Частину ANDRIYIVSKY City Space займатимуть апартаменти. Кількість їх буде обмеженою — усього 16 просторів, розрахованих на три або чотири кімнати. Для жителів будуть доступні громадські тераси, внутрішня площа, підземний паркінг, ресторан із терасою на даху, а також розвинена інфраструктура Подолу: близькість до метро, ​​навчальні установи, лікарні, ресторани й історичний центр міста.

Велику частину нового комплексу будуть займати офісні та комерційні приміщення (на 9600 і 2250 кв. м відповідно). Для офісних просторів тут передбачено власні тераси із краєвидом Подолу та підземний паркінг. Комерційні заклади розташовуватимуться переважно на першому поверсі будівлі.

Проєктуючи комплекс, автори закладали в нього концепцію City Space, коли об’єкт служить не тільки своїм резидентам, але й місту. Активні перші поверхи із закладами та ритейлом активують вулицю Андріївську на цій ділянці. А комплекс загалом дозволить створити нові пішохідні маршрути і стане драйвером розвитку Подолу.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...