Реклама

🤓 Прототип космічного супутника та винахід 22-річного студента, який дозволяє рухатися людям з інвалідністю, на виставці Future of Work

З 22 липня до 1 серпня в центрі «Арт-Братислава» проходить національна інтерактивна виставка про майбутнє роботи у 2030 році Future of Work.
Čytaty latynkoju
🤓 Прототип космічного супутника та винахід 22-річного студента, який дозволяє рухатися людям з інвалідністю, на виставці Future of Work
  1. Головна
  2. Місто
  3. 🤓 Прототип космічного супутника та винахід 22-річного студента, який дозволяє рухатися людям з інвалідністю, на виставці Future of Work
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
З 22 липня до 1 серпня в центрі «Арт-Братислава» проходить національна інтерактивна виставка про майбутнє роботи у 2030 році Future of Work.

Виставка Future of Work поєднує онлайн та офлайн заходи, тренінги та дискусії, інтерактивні стенди, безкоштовні кар’єрні консультації, креативні локації та фотозони. Крім того, на заході можна побачити та власноруч потестити прототип космічного супутника, екзоскелет, що допомагає рухатися людям з інвалідністю, пристрій, що перетворює монітор на інтерактивну дошку, а ще – експонати з лего. Це дає можливість для молоді зазирнути вперед на 10 років і уявити розвиток технологій у 2030.

Що і коли тестити:

MySat – прототип з функціями реального супутника, щоб стати частиною космічного майбутнього та відчути себе справжнім космічним інженером.

Коли: 1 серпня, 12:00 – 20:00

UniExo – інноваційний екзоскелет. 22-річний український студент Антон Головаченко винайшов пристрій, який допомагає людям з інвалідністю, або травмами рухатися. Він розкаже все про свій винахід на нашій виставці.

Коли: 30 і 31 липня, 11:00 – 13:00

CamTouch – пристрій, за допомогою якого можна керувати зображенням на проєкторі або моніторі за допомогою спеціальних стилусів.

Коли: з 30 липня по 1 серпня, 10:00 – 20:00

Експонати з лего від STEM-школи INVENTOR, які запроєктували діти та дорослі.

Коли: 30 липня, 10:00 – 20:00

Реєстрація на онлайн- та офлайн-події виставки Future of work за посиланням: https://forms.gle/LTAsSi2j1152j2By5

  • Що: Виставка «Future of Work»
  • Де: центр «Арт-Братислава» (м. Київ, вул. Олександра Архипенка, 5)
  • Коли: з 22 липня до 1 серпня

Дослідження «Future of Work in Ukraine» проведено Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується  IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Національні партнери: Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки України. Бізнес-партнери: OLX Україна, Ukrsibbank BNP Paribas Group, Альфа-Банк, Nestlé, ELEKS, Нова пошта. Медіапартнери: Na chasi, Mind.ua, INSCIENCE, CreativityUA, Соцпортал. Інфопартнери: Або – Агенція медійного росту, America House Kyiv, AIESEC in Kyiv, Твій простір можливостей, БУР, Українська асоціація студентів, Українська асоціація молодіжних рад.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...