Реклама

🎉 Кілька фестивалів в одному. Що приготував другий Річковий Рейв 

Річковий Рейв вирішив втамувати фестивальну спрагу після затяжного локдауну, об’єднавши кілька фестивалів. Вийшла бурхлива суміш атмосфери Burning Man
Čytaty latynkoju
🎉 Кілька фестивалів в одному. Що приготував другий Річковий Рейв 
  1. Головна
  2. Місто
  3. 🎉 Кілька фестивалів в одному. Що приготував другий Річковий Рейв 
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Річковий Рейв вирішив втамувати фестивальну спрагу після затяжного локдауну, об’єднавши кілька фестивалів. Вийшла бурхлива суміш атмосфери Burning Man

Минулий рік був дуже обмежений у заходах, тому організатори створили особливий фестиваль, який дає можливість відчути себе абсолютно вільним. І перш за все цього вдалося досягнути завдяки людям, що створюють атмосферу.

Першою спільнотою, яка долучилася до Річкового торік, стала Куренівка — український табір в США на фестивалі Burning Man.

Один з моїх найулюбленіших бьорнерських принципів — Communal Effort — або командні зусилля. Тому я не просто вірю у колаборації, я переконаний, що тільки співпраця різних команд, культур і ком'юніті може спровокувати появу якогось неймовірно крутого нового результату

Ярослав Корець, лідер ком'юніті Куренівка

Цьогоріч до співпраці вдалося долучити одну з найстаріших формацій України, яка понад 15 років формує фестивальну історію психоделічної культури — Kaleidoscopie festival.

Команда Psy Quest вирішила приєднатися до колаборації, адже нам дуже близька ідея розвитку музики та арту, збереження природи та об’єднання різних субкультур. Ми цінуємо творчу взаємодію та інтеграцію, яка дає поштовх для нових форм самовираження та загального якісного росту. Саме тому Kaleidoscopie festival представлятиме психоделічну культуру на Річковому рейві

Михайло Сіверський, лідер Psy Quest

Річковий поєднує світлу та темний музичний вайб та демонструє, що в Україні є різні ком’юніті, які мають спільну мету — розвивати українську електронну музику, об’єднувати людей і допомагати українським продюсерам, музикантам і художникам створювати щось особливе. Річковий — це не звичайний фестиваль, а місце для самовираження різних людей.

Саме тому у 2021 році більший акцент зроблено на мистецькій частині фестивалю. Весь арт створювали понад три місяці. Ключовою роботою став монументальний артоб’єкт від художниці Sasha Q. На очах відвідувачів її абстрактна геометрично-дифузна композиція оживе завдяки 3D мапінгу.

Через складнощі з виконавчою владою результати праці не вдалося продемонструвати як планувалося — наприкінці травня. Два місяці до нової дати організатори використали для посилення та вдосконалення фесту. Так і з’явилася четверта сцена від Psy Quest.

Довжина берегової лінії фестивалю наразі сягає 550 метрів. На гостей чекає 48 годин безперервних виступів від 54 українських музикантів і багатьох артистів з інших країн світу. Також у програмі — вогняне шоу, виступ повітряних акробатів та унікальний мапінг.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...