💉 У Києві перетворять МВЦ на центр вакцинації проти COVID-19

Čytaty latynkoju
💉 У Києві перетворять МВЦ на центр вакцинації проти COVID-19

Як повідомив мер міста Віталій Кличко, вже завтра, 29 травня, Міжнародний виставковий центр перетворять на центр вакцинації проти COVID-19.

На вихідних у центрі проводитимуть щеплення вакциною CoronaVac. Отримати вакцину зможуть кияни, які зареєструвалися через застосунок «Дія». Також мер підкреслив, що вакцину надає Міністерство охорони здоров’я.

Оновлено 13:52: щеплення доступне тільки для людей, що підпадають під третій етап вакцинації — для людей із високим ризиком інфікування та розвитку коронавірусної хвороби COVID-19 та фахівців, які працюють у сферах підтримки безпеки та життєдіяльності держави.

Це — приклад взаємодії соціально відповідального бізнесу з містом. І я дякую власникам виставкового центру братам Ткаченкам за їх позицію і бажання допомогти місту та державі в боротьбі з коронавірусом

Віталій Кличко, мер Києва

За словами Віталія Кличка, наразі у Києві вакцинували вже більш ніж 113 тисяч людей. Здебільшого медиків, соціальних працівників, маломобільних громадян, паралімпійців та вчителів, яких залучили для проведення ЗНО.