🕺🏼 Що буде на KURENI CITY PICNIC: гайд фестивалем 

Čytaty latynkoju
🕺🏼 Що буде на KURENI CITY PICNIC: гайд фестивалем 

Гайд KURENI CITY PICNIC

 

🎶 Музика

У лайнапі фестивалю будуть українські та закордонні артисти. Уперше в Україні виступить Gaye Su Akyol – турецька художниця й музикантка, яку називають найзухвалішою мисткинею сьогодення та найбільш інтригуючою псих-фолк-рок співачкою. Крім того, на фестивалі виступить гурт Afriquoi з Лондона, які у своїй творчості спираються на автентичні ритми Африки, поєднуючи їх з елементами хаусу, дабстепу та ґлітчу. А Jackmaster із Шотландії, якого British Awards назвали його «Проривом року», а Resident Advisor поставили на друге місце у своєму загальносвітовому рейтингу, зіграє DJ-сет.

З українських виконавців можна буде послухати: Denys Dudko Quintet, Dennis Adu Big Band, Blooms Corda, The Castle, krapka;KOMA, Аппекс, Sophistication. Також свої DJ-сети зіграють Atrem Titeev, Super DJ Mavr, Philipp Markovich, Karine, Shakolin, Miura b2b Ksenia Palfy.

📀 Вініловий маркет

В рамках KURENI CITY PICNIC відбудеться маркет вінілових платівок від Closer Record Store. Очікується близько 20 продавців, як приватних колекціонерів, так і представників рекорд-сторів: Gram, Diskultura, Vinylotheka, Культура звука, Old Tunes та інших.

🤤 Їжа

На фестивалі працюватиме фудкорт зі стравами від популярних київських закладів «Італійська Редакція» та Eastman. Кухарі «Італійської Редакції» готуватимуть свою фірмову піцу, а в зоні ресторану Eastman можна буде скуштувати меню на мангалі: на відкритому вогні готуватимуть креветки, кебаби, телячу вирізку і два види курки. Також у меню від Eastman можна буде знайти азіатські страви та прохолодні напої.

Крім того, на фудкорті працюватиме кав’ярня First Point: улюблена подільська точка з кавою в останні вихідні травня облаштується на Парковій і два дні поспіль варитиме смачну каву для гостей фестивалю.

🧘🏼‍♂️ Йога

Для прихильників духовної їжі на фестивалі працюватиме корнер саморозвитку, трансформаційна платформа White Side від Kyiv Sunrise Yogaz. Спеціально для Сіті Пікніку White Side підготували освітню програму, що включає лекції та практичні заняття від топових експертів.

🎨 Мистецтво

На KURENI CITY PICNIC презентують велику добірку робіт сучасних молодих митців. Під керівництвом кураторки Міли Потапової на фестивалі працюватимуть кілька молодих арт-проєктів.

У Bohemian art corner презентують ленд-арт роботи молодої української художниці Анжеліки Гончар із серій Tochka Boli та «Деструкція тіла». Креативна арт-агенція No art agency в рамках проєкту презентує інсталяцію Pillow Fort від мисткині Анни Придатко та роботи художників Віри Мокренко, Антона Саєнка та Інги Леві. Київський художник Євген Клименко вперше презентує в «Куренях» добірку нових робіт із серії Colour Factor, а художниця Дана Томашевич покаже добірку робіт із серії Everything in its right place.

А проєкт «Арт Вулиця» під кураторством Уляни Федоряченко дебютує у «Куренях» із презентацією добірки робіт Марини Малик, Анастасії Курило, Єфросинії Острашанської, Олександра Зикова та інших.

На території будуть облаштовані дві сцени, велопарковка, дитячий майданчик, декілька зон відпочинку і вільного користування. Фестиваль — pet-friendly.

Ми рекомендуємо всім відвідувачам фестивалю дотримуватись соціальної дистанції та не забувати про засоби індивідуального захисту під час карантину.

Квитки можна придбати за посиланням.