🗄 Як відправляти та отримувати посилки через поштомати Meest: інструкція

Čytaty latynkoju
🗄 Як відправляти та отримувати посилки через поштомати Meest: інструкція

Завдяки великій карті покриття поштоматів, з Meest відправити посилку безконтактно можна поруч із домом, дорогою на роботу, на заправці, у спортклубі та навіть у магазинах. Завжди без черг, в будь-який зручний час. Доїде відправлення за 5 годин по Києву, за 24 години з Києва до обласних центрів, або за кілька днів Україною.

В Європі користуватися поштоматами вже вміють, там це сучасна альтернатива поштовим відділенням. Проте в Україні більшість користувачів тільки-но починають розуміти зручність подібних відправлень. А отже інструкція з використання поштоматів стане в нагоді багатьом споживачам.

Як відправити:

Перш за все, завантажте додаток Meest для iOS, Android, або додайте до своїх контактів нового чат-бота компанії у Telegram (назва для пошуку «Поштомат Meest»). Далі ви все робитимете з їхньою допомогою, а сама процедура відправки займе кілька хвилин.

Щоб відкрити поштомат, відскануйте QR-код, який розташовано на поверхні пристрою. Зробити це можна використовуючи мобільний додаток або використав відповідну команду — чат-боту в Telegram.

Чат-бот Meest у Telegram

Створіть у мобільному додатку відправлення та заповніть усі необхідні параметри. У разі, якщо ви використовуєте чат-бота — відправте всю необхідну інформацію, користуючись його підказками:

  • вагу та розмір відправлення
  • опис і цінність посилки
  • ім’я та контактні дані відправника й одержувача

Коли онлайн-відправлення створено, оберіть у системі поштомат у який хочете відправити посилку. Зробити це можна відкривши карту в додатку, або відправивши боту в Telegram назву вулиці, яка вас цікавить, в місті одержувача.

Вкладіть посилку в поштомат та щільно закрийте дверцята. Через секунду поруч з вашим відправленням у додатку з’явиться статус «відправлено», подивитися інформацію про відправлення в чат-боті можна буде створивши відповідну команду.

Обрати, хто саме сплачує доставку (відправник чи одержувач) потрібно на етапі оформлення посилки. Якщо платником є відправник, оплатити послугу можна у кілька хвилин за допомогою додатку чи чат-боту, або згодом — у найближчому терміналі самообслуговування.

Як отримати:

Отримати посилку Meest у поштоматі

Отримання посилок через поштомат також здійснюється з використанням додатку або чат-боту. Коли посилка прибуде за вказаною адресою, ви отримаєте повідомлення: у ньому буде зазначено адресу поштомата, в якому знаходиться відправлення, а також потрібно його сплатити або це вже зробив відправник.

Якщо платник послуги з доставки одержувач — сплатити її він може тим самим чином, що й відправник — через додаток чи чат-бот або у найближчому терміналі за номером відправлення.

Для того, щоб відкрити поштомат та забрати посилку, відскануйте через додаток QR-код, що знаходиться на його поверхні, або задайте чат-боту команду «відкрити поштомат». Коли відправлення буде у вас, статус посилки і в додатку відправника, і в додатку одержувача буде автоматично змінено на «отримано». Таку саме інформацію надасть й чат-бот у Telegram.

Щоб оформити швидку доставку за 5 годин (послуга діє лише по Києву), треба вкласти посилку в поштомат до 11:00. Якщо бажаєте зробити відправлення з Києва до обласного центра протягом 24 годин — до 15:00. По Україні посилка буде йти день або два, а вкласти її до поштомата можна у будь-який час. Обмеження ваги доставлення стандартні для всіх видів відправлень — до 10 кг.