🛣 У Тель-Авіві з’явиться електродорога, що дозволить заряджати авто прямо на ходу

Čytaty latynkoju
🛣 У Тель-Авіві з’явиться електродорога, що дозволить заряджати авто прямо на ходу

Електродорога в Тель-Авіві

У рамках програми компанії ElectReon в Тель-Авіві почали прокладати спеціальні електродороги. Головна їхня особливість в тому, що з ними можна заряджати електротранспорт прямо під час руху.

В Ізраїлі вже давно майже весь громадський транспорт складається лише з автівок на електротязі.

Очікується, що перша електродорога буде довжиною 600 метрів. Прокладуть її від залізничної станції до автобусної зупинки.

Як зазначив міський голова Рон Хулдай, якщо пілотний проєкт буде успішним, то місто розгляне можливість розширення електричних доріг в більших ділянках міста.

Наш стратегічний план дій з підготовки до змін клімату поставив боротьбу із забрудненням на перше місце. Якщо пілотний проєкт буде успішним, разом з Міністерством транспорту ми оцінимо його розширення у місті.

Рон Хулдай, Міський голова
Читайте також: 🚶🏼‍♂️ Урбаністика: 50 причин, чому в місті має бути більше пішохідних вулиць

Як ці дороги працюють

Ця технологія електродоріг називається Electreon Wireless. Під дорогами розташовані спеціальні котушки, які й заряджають автівки. Дороги мають такий самий вигляд як і звичайні — після їх установки дороги покривають асфальтом.

Такі дороги вже звернули увагу інвесторів з інших країн.

Електродорога в Швеції

Цього літа розпочалось будівництво електродороги на шведському острові Готланд. Її протяжність складає чотири кілометри. На реалізацію цього проєкту місцева влада виділила $12 мільйонів. якщо цей задум буде успішним, то в Швеції планують зробити цілу мережу електрифікованих доріг по всій країні.

Також ми вже раніше писали, як у Києві планують побудувати аеропорт для дронів.