📒 У Києві створили спеціалізовані путівники для туристів — в залежності від того, що вас цікавить

Čytaty latynkoju
📒 У Києві створили спеціалізовані путівники для туристів — в залежності від того, що вас цікавить

Путівники для туристів

Як повідомляє Управління туризму КМДА, у рамках святкування Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні планують випустити спеціалізовані путівники для туристів. За їх допомогою можна буде знайти найкращі маршрути містом в залежності від ваших вподобань.

Вже у цю п’ятницю презентують чотири путівники — про цікаві події, їжу, історії та медицину міста.

  • Путівник про події Києва матиме перелік різноманітних заходів, фестивалів та концертів, що проходять у Києві. Авторкою стала власниця івент-агентства Олена Даниленко.
  • За допомогою гастрономічного путівника можна знайти найкращі місця та заклади Києва. У книзі можна знайти інформацію про місцеву кухню та її культурні особливості. Створив цей путівник експерт національної ресторанної премії «Сіль» Олексій Волков.
  • Історичний путівник має локальні легенди та історії міста. З ним можна пройти багато визначних пам’яток Києва та дізнатись про їх походження та вплив на розвиток міста. Уклала книгу засновниця проєкту «Театр екскурсій» Олена Дерябіна.
  • Медична книга матиме перелік усіх сервісів медичних послуг міста, де турист може отримати відповідну допомогу. Створила його очільниця «Української Асоціації Медичного Туризму» Віолетта Янишевська.

Також нещодавно у КМДА презентували «аромат Києва».

Читайте також: 🗿 PARK3020: під Львовом відкрили парк сучасної скульптури

«Понюхай Київ»

У Києві можна придбати ароматизоване саше із запахом цвіту каштану — символу столиці. У КМДА пропонують використовувати саше для ароматизації шафи, кімнати, офісу чи машини. Вартість одного саше складає 50₴.

Наразі придбати його можна у двох магазинах в Києві:

  • сувенірний магазин «Народний дім Україна» (м. Київ, вул. Ярославів Вал, 14-А (пн. – пт. 08:30 – 20:00, сб. – нд. 09:00 – 20:00);
  • сувенірна лавка в музеї «Становлення української нації» (м. Київ, вул. Лаврська, 27, тел.: +38-099-015-04-52).

Також ми вже раніше писали, як у Києві планують побудувати аеропорт для дронів.