🎫 У Києві планують зробити єдиний квиток на поїзди, літаки та громадський транспорт

Čytaty latynkoju
🎫 У Києві планують зробити єдиний квиток на поїзди, літаки та громадський транспорт

Єдиний квиток у Києві

Як повідомили в Міністерстві інфраструктури, у Києві збираються запровадити єдиний електронний квиток одразу на декілька видів громадського транспорту. Про це передає видання Хмарочос.

Очікується, що оплатити поїздку в громадському транспорті можна буде за допомогою квитка на порталі сервісу. Згідно з планами, на першому етапі об’єднають залізницю та метро. Реалізувати проєкт планують до 30 червня наступного року.

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, єдиний електронний квиток запустять у три етапи:

  1. Залізничні перевезення (Київ-Харків; Київ-Одеса; Київ-Львів) та столичний метрополітен
  2. Всі залізничні перевезення та весь муніципальний транспорт Києва
  3. Внутрішні авіа та автобусні перевезення, а також розширення географії міст та SDK для мобільних застосунків, в першу чергу для «Дії»

Наша амбітна мета — об’єднати всі види транспорту одним електронним квитком. Щоб усі послуги під час планування подорожі можна було отримати в одному місці.

Владислав Криклій, Міністр інфраструктури
Читайте також: 🚇 Київ переходить на єдиний електронний квиток: коли саме та як ним користуватись

Відповідальними за впровадження проєкту призначили ДП «Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки», «Укрзалізницю» та авіакомпанію SkyUp.

Про плани запустити єдиний квиток одразу на декілька видів транспорту відомо ще з 2018 року. Колишній міністр інфраструктури заявляв, що запровадять спеціальний квиток, що дозволить скористатись одразу кількома видами транспорту, зокрема літаком, поїздом, автобусом тощо.

Раніше ми вже писали? Розпочався запуск бета-тесту застосунку «Мій Харків» – місто в смартфоні, як розпочався запуск бета-тесту застосунку «Мій Харків» – місто в смартфоні.