🏨 У Києві виставили на продаж готель «Дніпро» — дешевше за квартиру

Čytaty latynkoju
🏨 У Києві виставили на продаж готель «Дніпро» — дешевше за квартиру

Продаж готелю «Дніпро»

Речниця київського метрополітену Наталка Макогон повідомила, що Фонд Держмайна виставив на аукціон готель «Дніпро», що знаходиться у самому центрі столиці, на вулиці Хрещатик 1/2.

Стартова ціна готелю складає 80 923 400 гривень (приблизно $3 мільйони). Також Наталка Макогон зазначила, що наразі «Дніпро» коштує дешевше ніж квартира на вулиці Інститутській, саме тому для бізнесу це дуже вигідне рішення придбати побудову.

Готель «Дніпро» збудований на Хрещатику 1964 року і виглядає невід'ємною частиною ансамблю центральної вулиці. Він має 4 зірки, номери коштують від 1200 до 3000 грн на добу.

Наталка Макогон, Речниця київського метрополітену

Готель «Дніпро»

Читайте також: 😱 В Італії продають будинки всього за €1

В описі до самого лоту вказано, що основними перевагами готелю є:

  • Відмінна транспортна доступність завдяки розташуванню біля основних транспортних магістралей міста, зупинок громадського транспорту та метро;
  • унікальні видові характеристики на паркову зону Києва та річку Дніпро;
  • наявність великого гостьового паркінгу, загальною місткістю 56 паркомісць.

Також повідомляється, що у розпорядженні гостей готелю 186 номерів, ресторани, бар, SPA центр та декілька конференц-залів.

Раніше ми вже писали? «Укрпошта» планує продати Головпоштамт на Хрещатику за 1 млрд гривень, як «Укрпошта» планує продати Головпоштамт на Хрещатику за 1 млрд гривень.