😷 КМДА створила мобільні групи для контролю обмежень під час карантину 

Čytaty latynkoju
😷 КМДА створила мобільні групи для контролю обмежень під час карантину 

Мобільні групи для контролю обмежень

Як повідомляють у Київській міській державній адміністрації, навіть попри карантинні обмеження ризик зараження COVID-19 продовжує існувати, саме тому штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації прийняв рішення утворити мобільні групи контролю за дотриманням карантинних вимог.

Радник Київського міського голови Володимир Бондаренко зазначив, що контроль відбуватиметься в громадських містах Києва.

Місто посилює контроль за дотриманням протиепідемічних заходів задля запобігання подальшого розповсюдження вірусу COVID-19. За рішенням штабу, створено мобільні групи контролю, головною метою яких є перевірка дотримання карантинних обмежень, введених у громадських місцях Кабінетом Міністрів України та містом.

Володимир Бондаренко, Радник Київського міського голови
Читайте також: 🏘 У КМДА запустили проєкт покращення вулиць — «Київська майстерня міста»

Мобільні групи складатимуться з:

  • Представників районних держадміністрацій
  • Держпродспоживслужби
  • Департаменту благоустрою
  • Національної поліції та муніципальної охорони

Згідно з планами, вони щоденно перевірятимуть дотримання протиепідемічних вимог у діяльності закладів торгівлі, громадського харчування, побутових послуг та інших об’єктах міста.

Якщо працівники закладу або відвідувачі не дотримуються умов карантину, то складається протокол про адміністративне порушення за статтею 44-3 КУпАП. Передбачається, що в разі порушення громадяни отримають штраф від 17 до 51 тисячі гривень, а заклад може отримати штраф у розмірі від 34 до 340 тисяч.

До того ж, якщо зафіксують значні порушення у закладі, то його можуть закрити, а відновити його діяльність можна буде вже після усунення порушень.

Лише за минулу добу у Києві вже перевірили 90 об’єктів та склали 10 протоколів.

Також ми вже раніше писали??‍♂️ В Україні запровадили новий етап послаблення карантину — проте не в Києві, як в Україні запровадили новий етап послаблення карантину — проте не в Києві.