⛔️ «Укравтодор» запровадив нову навігацію на дорогах — вже встановили експериментальні знаки

Čytaty latynkoju
⛔️ «Укравтодор» запровадив нову навігацію на дорогах — вже встановили експериментальні знаки

Зміни від «Укравтодор»

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook глава агентства Олександр Кубраков, мета цього проєкту полягає в покращенні доріг до європейського рівня, після їх оновлення.

Нові дорожні знаки допоможуть водіями краще орієнтуватись на місцевості та ліпше планувати свої маршрути.

Ми часто забуваємо про те, для чого взагалі потрібні дорожні знаки. Це інформація для планування маршрутів, попередження про можливі дорожні ускладнення та заборонені дії. Від їх якості та функціональності залежить безпека учасників дорожнього руху.

Олександр Кубраков, Голова «Укравтодор»

Приклад нових знаків

Читайте також: 🚶🏼‍♂️ У Раді хочуть посилити відповідальність за порушення правил дорожнього руху для пішоходів

Також він зазначив, що надалі планують запровадити нову навігацію одразу на декількох маршрутах:

  • Київ – Дніпро (Н-31)
  • Сєвєродонецьк – КПП Станиця Луганська
  • Київ – Знам’янка (Н-01)

Окрім того, коли «Укравтодор» матиме перші результати дослідження про користь експериментальних знаків — поступово оновлять усю дорожню мережу.

Запровадити нову систему дорожніх знаків планували ще чотири року тому. Про це повідомляв колишній заступник міністра інфраструктури Олександр Кава.

Номери міжнародних і національних доріг будуть вказуватися білими буквами на червоному тлі, регіональні та територіальні — чорними буквами на жовтому тлі, а обласні та районні — білими буквами на синьому тлі. Європейські коридори будуть вказуватися білими буквами на зеленому тлі.

Олександр Кава, Заступник міністра інфраструктури

Концепція минулої версії знаків

Раніше ми вже писали??‍♂️ В Україні запрацювала автоматична фіксація порушень ПДР — де саме та принцип роботи системи, як в Україні запрацювала автоматична фіксація порушень ПДР — де саме та принцип роботи системи.