Реклама

🚇 Запустився офіційний сайт про будівництво метро на Виноградар: фото та актуальні новини

Čytaty latynkoju
🚇 Запустився офіційний сайт про будівництво метро на Виноградар: фото та актуальні новини

Почав працювати офіційний сайт, присвячений будівництву метро на Виноградар.

Про це повідомляє пресслужба компанії «Київметробуд».

Що можна дізнатися на сайті

На сайті публікуватимуть актуальні новини з будівельних майданчиків та робитимуть регулярні фоторепортажі робіт на ділянках.

Крім цього, доступна інформація про компанію «Київметробуд», яка здійснює будівництво метро, а також — про способи будівництва, що застосовують працівники.

Наразі сайт перебуває на стадії наповнення.

Про будівництво

За повідомленнями на сайті, будівництво двох нових станцій Сирецько-Печерської лінії метрополітену на Виноградар («Мостицької» та «Проспект Правди») триває за графіком.

Як виглядатимуть

Станція «Мостицька» буде знаходитись неподалік кінцевої зупинки тролейбуса №5. Колійні стіни пофарбують у зелений, а підлогу вкриють гранітними плитами. На станції також облаштують шумозахисні екрани і панелі.

Вихід зі станції «Мостицька» зроблять незвичним: за проектом, на даху облаштують газон, продовжуючи тему зеленого кольору.

На станції «Проспект Правди» архітектори хочуть встановити жовті металеві панелі. Причина проста: жовтий — колір сонця та радості.

Також на станції встановлять скляні панелі замість бетонних, які зазвичай використовують при побудові метро. Таким чином можна буде розглядати з чого складається станція.

Читайте також про те, що 10 станцій у київському метро підключать? 4G у київському метро: 10 станцій підключать на початку 2020 року до 4G на початку 2020 року.

? Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.