🌊 Запустили медіа О, Море.Сity — про життя і відпочинок на морському узбережжі України

Čytaty latynkoju
🌊 Запустили медіа О, Море.Сity — про життя і відпочинок на морському узбережжі України

Агенція розвитку локальних медіа «Або» запустила сайт О, Море.Сity — інтернет-видання про приморські містечка і села України, відпочинок і життя там.

Цільова аудиторія — усі, хто їздять відпочивати на море, і ті, хто поки мають упередження до українських курортів.

О, Море.<span data-soloveiko_check='UK_MIXED_ALPHABETS---#---undefined---#---Сity містить суміш кирилиці та латиниці: «С/ity», <br srcset=виправлення: City—#—City—#—Сity’ class=’soloveiko-hidden-grammar-error’ id=’soloveiko-473:4’>Сity” width=”588″ height=”290″>

Про що писатимуть

Ми будемо показувати Південь справжнім, колоритним, і, так, часто — не ідеальним. Вишукувати круті, але маловідомі місця. Показувати вдалі приклади туристичних сервісів і ті, яким ще далеко до клієнтоорієнтованості. Одна із цілей — поступово розворушувати місцевий бізнес і популяризувати відпочинок на Півдні

Євгеній Фролов, керівник проекту і ментор Агенції розвитку локальних медіа «Або»

До кінця року на сайті з’явиться 150 матеріалів. До їх створення залучені близько 40 авторів.

Хто очолив

Головна редакторка сайту О, Море.Сity — Альона Вишницька. Випускниця школи журналістики УКУ, авторка The Ukrainians, Лівий берег, Reporters, Medialab, MC.Today, Українська Правда, ФОКУС, Громадське.

Окрім контентної частини, сайт міститиме сервіси з пошуку житла, розваг та маршрутів — повний каталог всього, що є на Півдні. Технічна команда готує його до запуску у січні-лютому.

Читайте також про те, що в Україні запустили нове медіа — The Lede✍️ В Україні запустили нове медіа — The Lede. Писатимуть для редакторів та медіаменеджерів. Писатимуть для редакторів та медіаменеджерів.