🚗 Новий сервіс Uber Movement запустився у Києві – дізнатися трафік у місті

Čytaty latynkoju
🚗 Новий сервіс Uber Movement запустився у Києві – дізнатися трафік у місті

Uber у співпраці з міською владою Києва запустив новий проєкт у Києві – Uber Movement, який повинен підвищити якість життя у місті.

Що відомо

Uber відтепер надає анонімні дані київській владі, щоб допомогти в організації громадського транспорту. У Києві сервіс поки працює у тестовому режимі та надає показники в одному з трьох напрямків – «Швидкості». «Нова мобільність» та «Час у дорозі» запрацюють згодом.

Наразі наявні дані за період з січня 2018 року по червень 2019 року.

Uber Movement

Де працює

Uber Movement працює, окрім Києва, у дев’яти містах Європи: Амстердам, Брюсель, Лідс, Лондон, Брістоль, Вест Мідланд, Манчестер, Париж та Стокгольм.

Uber Movement

Як користуватися даними Uber Movement

  • На мапі показуватимуть вулиці, де вказана середня швидкість за типовий часовий діапазон. Натискаючи на сегменти вулиці, ви побачите інформацію про ці сегменти, включаючи назву вулиці, середню швидкість та відсоток від швидкості вільного потоку.
  • Дані можна фільтрувати за датою та часом
  • Для відрізків вулиці існують діаграми, які можна використовувати для розуміння середніх тенденцій швидкості та коли середні значення швидкості відхиляються від норми.

Читайте також про те, що в Україні хочуть покрити? В Україні хочуть покрити 4G всі населені пункти з населенням понад 500 людей 4G населені пункти 500+.