Universal Pictures планує екранізувати автобіографію фронтмен Red Hot Chili Peppers Ентоні Кідіса. Фільм буде засновано на мемуарах музиканта 2004 року.
Наразі фільм знаходиться на ранній стадії розробки, і Кідіс виступить продюсером майбутньої стрічки. Орієнтовна дата виходу фільму на екрани ще не оголошена, як і те, хто стане режисером та акторський склад.
У своїх мемуарах К’ідіс розповідав про його стосунки з батьком, залежність від наркотиків, смерть засновника гурту від передозування героїном, про те, як гурт все ж таки зберігся та інше.
Universal Pictures обіцяє, що екранізація мемуарів Кідіса стане «шокуюче відвертим портретом митця, наркомана і ватажка».
Варто зазначити, що Кідіс сам міг би виконати якусь роль у фільмі — музикант не раз з’являвся на екрані, зокрема, у Скорсезе в «Славних хлопцях» чи у фільмі «Пісня за піснею» Теренса Маліка.
Раніше ми розповідали про останній альбом Red Hot Chili Peppers — Unlimited Love.