Реклама

🎥 KISFF на виїзді: фестивалі короткометражних фільмів відбудуться у Чернігові, Харкові, Одесі та Сумах

Окрім показів плануються Q&A-сесії з українськими режисер_ками фільмів
Čytaty latynkoju
🎥 KISFF на виїзді: фестивалі короткометражних фільмів відбудуться у Чернігові, Харкові, Одесі та Сумах
  1. Головна
  2. Кіно і серіали
  3. 🎥 KISFF на виїзді: фестивалі короткометражних фільмів відбудуться у Чернігові, Харкові, Одесі та Сумах
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Окрім показів плануються Q&A-сесії з українськими режисер_ками фільмів

12-й Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (KISFF) проведе серію фестивалів зі спеціальною програмою у Чернігові, Харкові, Одесі та Сумах. Так організатор_ки KISFF прагнуть розширити географію фестивалю та разом з місцевими громадами замислитись над тим, якою є наша національна ідентичність.

«Російські ракети знищили не одну культурну інституцію в Чернігові, Харкові, Одесі та Сумах – зруйновано кінотеатри, музеї, бібліотеки. Але, на щастя, культурне життя в цих містах не зупиняється. Бо навіть у найважчі часи, коли реальність стає хиткою, а всі ми – вразливими, ми все одно залишаємось людьми. Про це наш цьогорічний фестиваль і тому нам важливо показати KISFF не лише у Києві, а й в інших містах»

Окрім показів плануються Q&A-сесії з українськими режисер_ками фільмів, які представлять свої роботи та поспілкуються з глядачами, а також освітні події з запрошеними лектор_ками.

Фестиваль у Чернігові відбудеться з 14 по 16 грудня. На глядач_ок чекає 8 тематичних програм, присвячених українській ідентичності, історичній пам’яті та майбутньому AI-технологій. Буде також добірка абсурдних, дивакуватих, грайливих короткометражних фільмів, і навіть таких, які добряче полоскочуть вам нерви. А окрема програма – для глядачів з дітлахами (розрахована на малечу від 6 років). З освітніх подій у Чернігові плануються лекції кураторів Довженко-Центру Станіслава Битюцького та Альони Пензій про український короткий метр та анімацію, а також майстерклас від команди KISFF для тих, хто хоче об’єднати свою спільноту навколо кіно, організувати свій кіноклуб чи навіть кінофестиваль.

Фестиваль у Чернігові проводиться за підтримки мережі Мультиплекс. Основною локацією стане Мультиплекс Голлівуд. Вартість квитків на всі покази буде символічною – всього 1 грн. З повним переліком локацій та розкладом сеансів у Чернігові можна ознайомитись на сайті 2023.kisff.org.

Далі фестиваль покаже свою програму у Харкові, Сумах та Одесі. Щоб першими дізнатись детальну інформацію про покази у своєму місті – залиште пошту тут.

Фестиваль фінансується коштом урядів Канади, Фінляндії, Швеції, Швейцарії, Великобританії та США.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...