Реклама

🎞️ 10 серіалів, схожих на «Озарк». Що подивитися в очікуванні фінальних серій

Перша частина фінального сезону «Озарка» вже доступна, але ми ще чекаємо другої. Що подивитись, щоб час до останньої зустрічі з Марті настав швидше?
Čytaty latynkoju
🎞️ 10 серіалів, схожих на «Озарк». Що подивитися в очікуванні фінальних серій
  1. Головна
  2. Кіно і серіали
  3. 🎞️ 10 серіалів, схожих на «Озарк». Що подивитися в очікуванні фінальних серій
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Перша частина фінального сезону «Озарка» вже доступна, але ми ще чекаємо другої. Що подивитись, щоб час до останньої зустрічі з Марті настав швидше?

Як ви, напевно, знаєте, четвертий сезон «Озарка», який є останнім, був розділений на дві частини по сім серій. Перша частина доступна для перегляду на Netflix або деінде), також вже можна ознайомитись з моїм оглядом.

Що робити, якщо ви подивились серіал? В цьому випадку потрібно запастись терпінням, адже фінальні серії ще не мають дати виходу. Якщо, з іншого боку, ви хочете полегшити очікування, рекомендую серіали, які можуть сподобатися.

«Пуститися берега»

Не можна почати інакше, ніж з «Пуститися берега», з яким найчастіше порівнюють «Озарк» і це не безпідставне порівняння. Можна знайти спільні моменти між двома назвами, починаючи від антигероїв через старанно вибудовану історію і закінчуючи наркотиками, що грають у ній ключову роль. Однак найважливіше показати трансформацію, яку зазнають найважливіші персонажі на сімейному тлі.

«Пуститися берега» розповідає про Волтера Вайта, вчителя хімії з Альбукерке, який починає виробляти та продавати метамфетамін. Спочатку для забезпечення фінансової безпеки сім’ї, але коли бізнес розвивається, він дедалі більше притягує героя, який переходить чергові, раніше неможливі межі.

«Правосуддя»

Коли «Озарк» дебютував у 2017 році можна було помітити, що це суміш «Пуститися берега» та «Правосуддя». Все тому, що Берд вибрав Середній Захід як місце своєї злочинної діяльності і зіткнувся з групами злочинців, дуже схожими на тих, з якими зіткнувся співробітник правоохоронних органів Рейлан Гівенс.

Атмосфера провінційного Канзасу, колоритні бидло-персонажі, що живуть за своїми правилами, феноменальні діалоги і перфоманси, гідні Еммі.

«Берег москітів»

Сім’я з чотирьох людей відмовляється від свого теперішнього життя, починаючи втечу, в якій їм загрожують, серед іншого, представники судової влади та мексиканського картелю. Звучить знайоме? Безумовно, але цього разу йтиметься не про Берда, а про людину, на ім’я Еллі Фокс, винахідника з незрозумілим минулим, який разом із дружиною Марго та двома дітьми їде з дому на південь.

«Берег москітів», який є екранізацією роману Пола Теру, лише починається, але другий сезон має розказати більше.

«Справжній детектив»

Хоча «Справжній детектив» – детективна історія в набагато традиційнішому формулюванні, ніж «Озарк», подібності знайти нескладно. І не лише з третім сезоном серіалу, дія якого також відбувається в Озарку.

Антологія Ніка Піццолатто пропонує порівняно похмуру атмосферу та складних персонажів (різних у кожному сезоні), чий досвід не менш важливий, ніж решта сюжету. Тут і злочини, скоєні простими людьми з дивних причин, душна атмосфера провінційної Америки – від Каліфорнії до Луїзіани – і чудова акторська гра, таких акторів: Меттью Мак-Конагей, Вуді Гаррельсон і Магершалі Алі.

«Нарко»

В цьому випадку за подібністю далеко не треба ходити – досить поглянути на назву. Вам може сподобатися «Нарко» (а також його спін-офф), особливо якщо вам подобаються теми наркокартелю в «Озарці».

Тут історія зосереджена лише на них, показуючи розвиток злочинного бізнесу в Колумбії та Мексиці у 1980-і роки, а також піднесення кокаїнових імперій Пабло Ескобара та картелю Калі. Серіал заснований на реальних подіях, зображаючи чергові етапи війни злочинців та Управління боротьби з наркотиками, але завдяки відповідному забарвленню сюжету є ефектною сумішшю сильної драми з брутальним екшеном.

«Підлий Піт»

Герой, переслідуваний помилками минулого, намагається вибратися з колотнечі, але кожен його крок ще більше ускладнює все і більш заплутує ситуацію. Так можна описати долю Марті Берда, а можна описати й якогось Маріуса Йосиповича – талановитого ошуканця, який зв’язався з дуже небезпечними людьми і намагається врятуватися.

Все це для того, щоб отримати гроші та розплатитися з боргами своєї сім’ї. Абсурд? Так, «Підлий Піт» часто натикається на нього, але творці спритно рухаються закрученими поворотами, створюючи дуже цікаву історію.

«Аутсайдер»

Перше, що ріднить його з «Озарком», – Джейсон Бейтман, який виступив у ньому виконавчим продюсером, зняв перші дві серії, а також зіграв одну з ролей другого плану.

Однак це не кінець, адже заснований на романі Стівена Кінга «Аутсайдер», в якому надприродні елементи майстерно вплетені в кримінальну загадку, є історія, заснована багато в чому на похмурій і задушливій атмосфері, поступовій побудові настрою та досконалій грі акторів. Додайте до цього багатогранних персонажів, таких як дует слідчих у виконанні Бена Мендельсона та Синтії Еріво, які розслідують загадкову справу про вбивство 11-річного хлопчика.

«Мейр з Істтауна»

Чи є щось депресивніше, ніж маленькі американські містечка (тільки скандинавські)? Якщо стежити лише за серіалом, то можна подумати, що у кожному з них править злидні, кримінал та відсутність перспектив, серед яких неможливо шукати приводів для оптимізму.

Такий підхід до американської дійсності, безсумнівно, пов’язує «Озарк» і «Мейр із Істтауна», де за знайомим сюжетом загадкового злочину і детектива ховається щось набагато глибше. Головне тут, звичайно, продуманий і захоплюючий сюжет, але не менш вражає й похмура картина світу та людської натури.

«Королева Півдня»

Чергова історія «від нуля до наркобарона», яка розповідає про кримінальну кар’єру жінки – Терези Мендоси.

Головна героїня «Королеви Півдня» спочатку бідна дівчина з Мексики, яка закохується в члена наркокартелю тільки для того, щоб опинитися на перехресті прицілу після його передчасної смерті і змушена бігти до Штатів. Вимушена переосмислити своє життя, Тереза ​​піднімається ступенями кримінальної ієрархії, знаходячи все більше влади і грошей, що приносить їй нові проблеми.

«Родовід»

Похмура сімейна історія Флориди, неймовірно важка атмосфера та феноменальний акторський склад. «Родовід» – один із перших серіалів Netflix, трохи забутий майже через сім років після прем’єри.

Похмурий трилер, частково психологічна драма, частково моральна головоломка. Дія починається, коли Денні, старший син, якого сім’я вважає білою вороною, повертається додому. Серіал захоплює оригінальною розповіддю, щільною атмосферою, операторською роботою та чудовою грою акторів.

А що ви дивились схоже на «Озарк»?

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...