Реклама

🎬 Вийшов трейлер документального серіалу про сучасну українську культуру «Фантастичні українці» 2.0

Цього разу вони розкажуть про становлення моди та розвиток танцювальної індустрії.
Čytaty latynkoju
🎬 Вийшов трейлер документального серіалу про сучасну українську культуру «Фантастичні українці» 2.0
  1. Головна
  2. Кіно і серіали
  3. 🎬 Вийшов трейлер документального серіалу про сучасну українську культуру «Фантастичні українці» 2.0
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Цього разу вони розкажуть про становлення моди та розвиток танцювальної індустрії.

«Фантастичні українці» — документальний серіал про сучасну українську культуру. Кожний епізод досліджує національний артконтекст та трансформацію мистецьких напрямків, що відбулись за останні десятиріччя, у форматі інтерв’ю з представниками індустрій.

Перший сезон циклу, присвячений музиці, кіно, літературі та візуальному мистецтву, вийшов на екрани 19 листопада 2020. Перші чотири фільми вже було показано на 16 телеканалах. Їх також можна переглянути на офіційному YouTube каналі проєкту, платформах MEGOGO та SWEET.TV.

У другому сезоні розкажуть про фантастичні перетворення та неймовірні, проте цілком реальні, історії успіху у сфері української моди й танцю. Модельєри та хореографи розкажуть як переосмислюють традиційні українські мотиви у своєму мистецтві та як популяризують «українське» далеко за межами країни.

Читайте також: 🍼 На Takflix покажуть українську драму «Пелюшковий торт» про молодих батьків

Нові епізоди вже зовсім скоро можна буде побачити на телеканалах та платформах MEGOGO та SWEET.TV. А вже з 09 листопада епізоди можна буде переглянути на офіційному YouTube каналі проєкту.

Участь у зйомках взяли близько двадцяти хедлайнерів модної індустрії, зокрема: Ірина Данилевська (співзасновниця Ukrainian Fashion Week), Лілія Пустовіт, Ксенія та Антон Шнайдери, Лілія Літковська, Світлана Бевза, Аліна Очеретяна (Kachorovska), Ірина Василевська та Тарас Шевчук (Syndicate), Олег Мороз (Riot Division), Валерія Ковальська, Алі Сауліді, Марія Маслій, Артем Климчук, Іван Фролов, Марія Гаврилюк та Наталія Каменська (GUNIA Project).

Крім того, героями картини стали Дмитро Монатик, Костянтин Томільченко, Гурт KAZAKY, Олексій Тютюнник, Олена Шоптенко, Денис Стульніков, Руслан Махов, Анастасія Харченко, Анатолій Сачівко, Олександр Бобік, Аліна Лаговська, Дмитро Жук, Максим Карпенко, Наталія Татарінцева.

Режисерами другого сезону стали Анастасія Рогоза (частина, присвячена моді) та Дмитро Кочнев (частина, присвячена хореографії).

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...