Реклама

Bobritsa Film Festival 2021 зібрав більше 4000 гостей просто неба

Міжнародний кінофестиваль Bobritsa Film Festival пройшов у селі Бобриця вже вчетверте.
Čytaty latynkoju
Bobritsa Film Festival 2021 зібрав більше 4000 гостей просто неба
  1. Головна
  2. Кіно і серіали
  3. Bobritsa Film Festival 2021 зібрав більше 4000 гостей просто неба
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Міжнародний кінофестиваль Bobritsa Film Festival пройшов у селі Бобриця вже вчетверте.

24 та 25 липня в селі Бобриця Бучанського району Київської області відбувся IV міжнародний кінофестиваль Bobritsa Film Festival, який цьогоріч зібрав більше 4000 гостей.

Громада села Бобриця вже четвертий рік поспіль фінансує проведення міжнародного фестивалю кіно, який безкоштовно показує широкій аудиторії не лише найгучніші українські фільми, а й роботи з усього світу.

На конкурсну програму цього року було подано 26 робіт з 14 країн світу, таких як Україна, Канада, Чилі, Іспанія, Швейцарія, Туреччина, Великобританія та інших. Переможців визначало професійне журі у складі продюсерки та членкині Української кіноакадемії Наталії Лібет (голова журі), продюсерки та очільниці “Евос фільм” Ольги Матат і члена Української кіноакадемії, сценариста, режисера та продюсера Сергія Касторних.

Завітали підтримати фестиваль та поспілкуватися з глядачами актор та режисер Ахтем Сеїтаблаєв, актор та режисер Віктор Андрієнко, співзасновниця та виконавча директорка Української Кіноакадемії, а також співзасновниця та директорка проекту Dzyga MDB Анна Мачух, керівниця Ukrainian Film School Альона Тимошенко, актор Роман Мацюта, оператор Влад Воронін, режисерка Крістіна Тинькевич та інші. Свої фільми особисто представили Віталій Бардецький (сценарист та автор ідеї “Вусатого фанку”), Валентин Васянович (режисер “Атлантиди”) та Роман Перфільєв (режисер “Безславних кріпаків”). Ведучим фестивалю був Віталій Кириченко – фронтмен гурту “Нумер 482”.

Кінофестиваль відбувся просто неба: дійство тривало два дні в центрі села Бобриця одночасно на п’яти локаціях. Тут демонстрували фільми на великому екрані, проводили какао-церемонії, запускали повітряних зміїв, грали з дітьми, проводили майстер-класи зі сценарної та акторської майстерності, гриму, художнього мислення та йоги. В ці ж дні на ярмарковій площі проходила традиційна Бобрицька ярмарка, де можна було придбати місцеві фермерські продукти, хендмейд-сувеніри та прикраси.

Мета Bobritsa Film Festival – привезти якісне кіно туди, де немає кінотеатрів, але де на нього чекає український глядач. Організатори зазначають, що кожного року рівень та масштаби фестивалю зростають.

Канни теж колись були селом. Цього року ми вперше організували чотири передпокази в сусідніх селах, щоб ще більше бажаючих побачили українське кіно. Чекаємо всіх наступного року, обіцяємо ще гучнішу та ще яскравішу подію!

Олена Мібчуані, кураторка фестивалю

Нагадаємо, Bobritsa Film Festival започатковано громадою села Бобриця за участю Бобрицького сільського благодійного фонду “Розвиток та благоустрій”, Бобрицької сільської ради та представників громади. Bobritsa Film Festival має на меті підтримання та розвиток інтересу громадян до сучасного українського та світового кінематографу, створення культурного простору на рівні місцевих громад.

Фестиваль пройшов за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Фото: Любов Мовлянова

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...