Реклама

Прем’єра кінострічки “Жінка” в Україні

Режисерка Анастасія Мікова 27 липня 0 18.30 в Будинку Кіно представить українську прем’єру власної кінострічки “Жінка”. 
Čytaty latynkoju
Прем’єра кінострічки “Жінка” в Україні
  1. Головна
  2. Кіно і серіали
  3. Прем’єра кінострічки “Жінка” в Україні
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Режисерка Анастасія Мікова 27 липня 0 18.30 в Будинку Кіно представить українську прем’єру власної кінострічки “Жінка”. 

Фільм “Жінка” – міжнародний проєкт, що зібрав історії 2 000 жінок з 50 країн світу. Незважаючи на свою масштабність, фільм змальовує дуже особистий портрет тих, хто складає майже  половину людства. 

Це можливість пролити світло на несправедливість, якої зазнають жінки в усьому світі, та ще більша мета фільму – висвітлити внутрішню силу жінок та їхню здатність змінити світ попри всі труднощі на цьому шляху. У нову епоху, коли все більше чути голоси жінок, фільм намагається не тільки закликати до дотримання прав та привернути увагу до існуючих проблема, а ще й знайти шлях їх вирішення, спробувати примирити представників обох статей.

Режисер: Янн Артус-Бертран, Анастасія Мікова

Сценарист: Янн Артус-Бертран, Анастасія Мікова

Продюсер: Янн Артус-Бертран, Каміла Грох

Жан-Ів Робін

Після прем’єрного показу відбудеться творча зустріч з режисером стрічки. Анастасія  розповість про те, як знайти власний творчий метод у Франції, авторське сприйняття стрічки, про героїнь та  фестивальний досвід стрічки.

Фільм “Жінка”  номінований на кращий міжнародний документальний фільм на Міжнародному кінофестивалі в Бергені в 2019 році. Відзначений  премією Sfera 1932 на 76-му Венеціанському міжнародному кінофестивалі. 

Про авторів фільму:

Янн Артюс-Бертран (фр. Yann Arthus-Bertrand, народився 13 березня 1946 року в Парижі) – французький фотограф, фотожурналіст, кавалер ордена Почесного легіону і володар безлічі інших нагород. Режисер екологічного фільму “Будинок”, спільна робота з Люком Бессоном. Отримав світову популярність завдяки серії фотографій різних куточків Землі, знятих з повітря: проєкт «Земля, побачена з неба» (англ. Earth from the Air; 1995). Однойменна книга вийшла в 2002 році. 

Анастасія Мікова народилася в 1982 році в Києві, українська режисерка, сценаристка та журналістка,  яка працює у Франції.  В 2008 році познайомилася з режисером Янном Артюс-Бертраном та почала співпрацювати в різних проектах. Зокрема, стала головним редактором Vu du ciel, програми, спрямованої на захист екології. У 2015 році на запрошення Янна  зняла фільмі «Людина» (HUMAN), в якому була організатором і постановником понад 600 інтерв’ю. «Жінка», – говорить Янн Бертран, – фільм про освіту, нужденність, справедливість і хоробрість. У завтрашньому світі нам знадобиться більше доброти, менше скептицизму, менше цинізму.  Гадаю, що саме любов змінить світ». 

Для Янна зміни – це не тільки вплив на політику, а й зміна того, як люди бачать один одного. «З тих пір, як  зняв цей фільм про жінок,  змінив власну думку про мою матір, моїх сестер,  дружину,  і сподіваюся, що це вплине на глядачів. Ми обговорюємо проблеми і дискримінацію, але також говоримо про любов, щастя і нові можливості. Чесно кажучи, в більшості випадків нам доводиться працювати з дуже складними історіями. Найчастіше життя жінки – це справжня битва » – говорить Анастасія Мікова –  «Ми намагалися продемонструвати внутрішню силу, якою володіють жінки, і показати всім, на що вони здатні». 

Запрошуємо долучитись до кіноісторії неймовірної краси, що створена українським режисером. 

Початок 27 липня, 18.30. Будинок Кіно, червоний зал. Вхід вільний.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...