Реклама

🤒 Netflix сповільнює зростання і хоче робити відеоігри

Стрімінг втрачає передплатників у США та Канаді.
Čytaty latynkoju
🤒 Netflix сповільнює зростання і хоче робити відеоігри
  1. Головна
  2. Кіно і серіали
  3. 🤒 Netflix сповільнює зростання і хоче робити відеоігри
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Стрімінг втрачає передплатників у США та Канаді.

Для Netflix настав час для квартального звіту перед акціонерами, і стрімінг поділився інформацією про свій стан та майбутні плани.

За другий квартал 2021 року на Netflix підписався ще 1 мільйон людей по всьому світу. Цифра здається великою, але у 2020 році кількість нових підписників у тому ж кварталі становила аж 10 мільйонів.

Так, це пояснюється розпалом пандемії, але навіть у другому кварталі 2019 року сервіс додав 2,83 мільйона передплатників, що втричі більше, ніж зараз.

Також варто зазначити, що компанія втратила 430 тисяч користувачів у ключовому для себе регіоні — Канаді + США, який складає майже третину передплатної бази сервісу.

Netflix та ігри

Як спосіб залучити та утримати людей, Netflix розглядає ігри. Буквально минулого тижня компанія найняла Майка Верду (Oculus Studios, EA) на посаду віцепрезидента з ігрового напрямку.

У Netflix кажуть, що знаходяться на ранніх стадіях розширення інтерактивності (як Black Mirror Bandersnatch) та лінійки ігор за світом «Дивних див» (Stranger Things).

Ми дивимося на ґеймінг як нову категорію контенту для нас, за прикладом нашої експансії у оригінальні фільмі, анімацію та реаліті

Netflix

Ігри входитимуть у підписку Netflix без додаткової плати. Спочатку стрімінг запропонує мобільні ігри.

Втім, з огляду на сповільнення зростання передплатників, Netflix вже розширює способи отримання доходу: нещодавно запустив магазин мерча і дивиться на VR.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...