Дивитися на вихідних: Love, Death & Robots на Нетфліксі

Čytaty latynkoju
Дивитися на вихідних: Love, Death & Robots на Нетфліксі

Love, Death & Robots – це серіал, що складається з 18-ти не пов’язаних між собою анімованих епізодів. У серіалі поєдналося одразу багато жанрів: є науково-фантастичні епізоди, є комедійні чи страшні. Так само із анімацією – в деяких серіях – неймовірна детальна 3D-картинка, в інших – мультяшний 2D. Є серія, де візуальний стиль нагадує стилізацію під комікси — як у «Людині-павуці: Навколо всесвіту», а є взагалі реальні зйомки з доданими ефектами.

Відкривається серіал історією космічного корабля, що втікав від нападників, та заблукав і потрапив у далеку-далеку галактику. Там капітан корабля раптом зустрічає свою давню любов, але все обертається дещо не так, як він собі спершу уявляв.

Карколомні сюжетні повороти, фантастичне естетичне задоволення і багато крові, сексу та лайки. Так, це серіал не для сімейного перегляду. Цілий всесвіт у холодильнику, страшний вампір у підземеллі, кіберпанкове майбутнє – кожну історію після перегляду хочеться розвинути у великий повнометражний фільм або відеогру – настільки за десять хвилин поринаєш в атмосферу серіалу.

Якщо вас ще не переконали кадри чи трейлери, зверніть увагу на прізвища режисерів. Тім Міллер, який зазначений як шоураннер серіалу, подарував нам першу частину Дедпула. Його співавтором став ніхто інший як Девід Фінчер – творець «Бійцівського клубу», «Соціальної мережі» про Марка Цукерберга і народження Facebook, «Загубленої» за мотивами книги Гіліян Флінн та «Дівчини з тату дракона».

Подивитися серіал можна на Нетфліксі вже зараз. Для перегляду вистачить одного дня — епізоди короткі, 10-15 хвилин. Серед знайомих широкому загалу мов доступні російська та польська — як озвучка, так і субтитри.