fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔥 Мем «Дівчинка-катастрофа» продали як NFT за $430 тисяч

🔥 Mem «Divčynka-katastrofa» prodaly jak NFT za $430 tysjač
Сім'я Зої Рот чекала, що з продажу ETH вони зможуть заробити близько 100 ETH, але лот пішов за 180 ETH.
Sim'ja Zoї Rot čekala, ščo z prodažu ETH vony zmožuť zarobyty blyźko 100 ETH, ale lot pišov za 180 ETH.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дівчинка-катастрофа та NFT. Героїня мема Дівчинка-катастрофа Зої Рот продала на аукціоні знамените фото у вигляді NFT. 16 квітня Зої Рот виставила токен Дівчинка-катастрофа на 24-годинний аукціон. Її сімя чекала, що вони зможуть заробити близько 100 ETH, але лот пішов за 180 ETH. Таким чином, їм вдалося отримати $430 тис. На момент написання новини, курс ETH становить $2 770 за монету. NFT був закодований таким чином, що дівчина зберігатиме авторські права. Вона отримуватиме 10% від продажу, коли NFT Дівчинка-катастрофа перепродується. Мем став вірусним, проте сімя Рот не отримувала ніяких коштів від монетизації цього фото. Тепер завдяки NFT Зоя Рот може отримати певний контроль над вірусним зображенням. Можливість продати фотографію (як NFT — ред.) показує нам, що у нас дійсно є якийсь контроль . Зої Рот. героїня мема Дівчинка-катастрофа. Читатйте також: 👏🏻 Alchemy оцінюється в $500 млн після раунду фінансування. Що таке мем Дівчинка-катастрофа?. Дівчинка-катастрофа (Disaster Girl) — це фотографія, на якій зображена дівчинка з хитрою посмішкою, на імя Зої Рот, яка стоїть на тлі будинку, що палає. Оригінальну фотографію зробив батько дівчинки в січні 2005 року під час тренувань з пожежної безпеки. Пожежа була запланована і контрольована.
Реклама 👇 Замовити

«Дівчинка-катастрофа» та NFT

Героїня мема «Дівчинка-катастрофа» Зої Рот продала на аукціоні знамените фото у вигляді NFT🔥 Мем «Дівчинка-катастрофа» продали як NFT за $430 тисяч 1😻 Не котиками єдиними: Що таке NFT та де використовувати ці токени?.

16 квітня Зої Рот виставила токен «Дівчинка-катастрофа» на 24-годинний аукціон.

Її сім’я чекала, що вони зможуть заробити близько 100 ETH, але лот пішов за 180 ETH. Таким чином, їм вдалося отримати $430 тис. На момент написання новини, курс ETH становить $2 770 за монету.

Більше криптоновин читайте на нашому Telegram-каналі

NFT був закодований таким чином, що дівчина зберігатиме авторські права. Вона отримуватиме 10% від продажу, коли NFT «Дівчинка-катастрофа» перепродується.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Мем став вірусним, проте сім’я Рот не отримувала ніяких коштів від монетизації цього фото. Тепер завдяки NFT Зоя Рот може отримати певний контроль над вірусним зображенням.

Можливість продати фотографію (як NFT — ред.) показує нам, що у нас дійсно є якийсь контроль

Зої Рот, героїня мема «Дівчинка-катастрофа»
Читайте також: 👏🏻 Alchemy оцінюється в $500 млн після раунду фінансування

Що таке мем «Дівчинка-катастрофа»?

«Дівчинка-катастрофа» (Disaster Girl) — це фотографія, на якій зображена дівчинка з хитрою посмішкою, на ім’я Зої Рот, яка стоїть на тлі будинку, що палає.

Оригінальну фотографію зробив батько дівчинки в січні 2005 року під час тренувань з пожежної безпеки. Пожежа була запланована і контрольована.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: