fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

♻️ Науковці створили пластик, що повністю розкладається у воді

♻️ Naukovci stvoryly plastyk, ščo povnistju rozkladajeťsja u vodi
Вже скоро планують розпочати масове виробництво такого матеріалу.
Vže skoro planujuť rozpočaty masove vyrobnyctvo takogo materialu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Екологічній пластик. Хіміки з Каліфорнійського університету винайшли особливу речовину, яка при додаванні до пластику повністю розкладає його за кілька днів або тижнів в звичайному компості або у водопровідній воді. За останні 70 років в світі виробили понад шести мільярдів тонн пластику, з яких переробили всього 9% і ще 12% спалили. Переважна частина пластику знаходиться у воді й потім проникає у живі організми. Пластик вже можна знайти на дні Світового океану та навіть вершині Евересту. Науковці знайшли альтернативу звичайному пластику — вони пропонують виробляти його замінники з біологічних матеріалів. Щоправда, аби такий пластик повноцінно розклався та не шкодив навколишньому середовищу, необхідно дотримуватись багатьох умов — певна температура чи вологість повітря. Читатйте також: 🏳 Науковці створили найбілішу фарбу у світі: для глобального потепління. Однак з винаходом американських науковців можна буде пластик, який розкладається у звичайній воді чи компості. Хіміки додали в пластик ферменти, що руйнують матеріал до нетоксичних молекул і усі шкідливі частинки розчиняються. В такому пластику міститься всього 0,02% ферментів від загальної маси, тому його властивості не погіршуються. З цього матеріалу пропонують виробляти екологічно чистий одноразовий посуд та упакування для їжі. Науковці вже залишили заявку на патент й навіть заснували стартап, аби розпочати масове виробництво цієї технології.
Реклама 👇 Замовити

Екологічній пластик

Хіміки з Каліфорнійського університету винайшли особливу речовину, яка при додаванні до пластику повністю розкладає його за кілька днів або тижнів в звичайному компості або у водопровідній воді.

За останні 70 років в світі виробили понад шести мільярдів тонн пластику, з яких переробили всього 9% і ще 12% спалили. Переважна частина пластику знаходиться у воді й потім проникає у живі організми. Пластик вже можна знайти на дні Світового океану та навіть вершині Евересту.

Науковці знайшли альтернативу звичайному пластику — вони пропонують виробляти його замінники з біологічних матеріалів.

Екологічній пластик

Щоправда, аби такий пластик повноцінно розклався та не шкодив навколишньому середовищу, необхідно дотримуватись багатьох умов — певна температура чи вологість повітря.

Читайте також: 🏳 Науковці створили «найбілішу фарбу у світі»: для глобального потепління

Однак з винаходом американських науковців можна буде пластик, який розкладається у звичайній воді чи компості.

Хіміки додали в пластик ферменти, що руйнують матеріал до нетоксичних молекул і усі шкідливі частинки розчиняються.

Екологічній пластик

В такому пластику міститься всього 0,02% ферментів від загальної маси, тому його властивості не погіршуються. З цього матеріалу пропонують виробляти екологічно чистий одноразовий посуд та упакування для їжі.

Науковці вже залишили заявку на патент й навіть заснували стартап, аби розпочати масове виробництво цієї технології.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: