fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💼 Відбудеться конференція PM GO: як бізнесу вийти на міжнародний рівень

💼 Vidbudeťsja konferencija PM GO: jak biznesu vyjty na mižnarodnyj riveń
На заході виступлять спікери з TikTok, Netflix і Google.
Na zahodi vystupljať spikery z TikTok, Netflix i Google.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Конференція PM GO. 14 травня відбудеться безкоштовна міжнародна онлайн-конференція PM GO. На сьомій конференції PM GO зберуться підприємці, топменеджери міжнародних компаній і маркетологи та розкажуть про те, як бізнесу правильно вийти на міжнародний рівень. На заході PM GO можна буде послухати доповіді, панельні дискусії та інтервю. Подія буде цікава тим підприємцям, які замислюються або вже масштабують свій бізнес. А маркетологи, розробники та менеджери дізнаються, як змінювати процеси, щоб їх продуктом користувалися в усьому світі. Серед спікерів будуть: Алекса Маєр, Head of Industry, US & CA Retail Apps у Google — понад 6 років працює з найбільшими ритейлерами для їх просування на сервісах Google. Деніел Еванс, Public Figure Partnerships у TikTok — працює над залученням і утриманням інфлюенсерів зі світу спорту, моди, лайфстайлу та розваг в соціальній мережі. Сергій Портнов, Chairman of the Supervisory Board, Parimatch — трансформував букмекерський бізнес у передову технологічну компанію та визнаний міжнародний бренд. Григорій Бакунов, CTO, VP of Technology, Parimatch Tech — понад 15 років займався запуском інтернет-проєктів і поширенням інновацій у Yandex, а тепер керує цифровим розвитком у Parimatch. Сваті Мохан, Business & Brand Leader. Ex-Head of Marketing, Netflix India — працює над створенням продуктів, які сприяють зростанню бізнесу завдяки взаємодії з користувачами та формуванню нових звичок. Ігор Жаданов, СEO та співзасновник Readdle — керівник IT-компанії, продукти якої завантажили понад 150 мільйонів людей з усього світу, а серед бізнес-клієнтів — Siemens, BMW, Scandinavian Airlines та Roche. Катерина Білоруська, Founder, Member of Supervisory Board at Parimatch, Chairwoman of Parimatch Foundation — керує благодійним фондом, що допомагає дітям, незалежно від їх фізичних особливостей, соціального статусу та інших бар’єрів, отримати доступ до навчання та занять спортом. Та багато інших лідерів зі світу бізнесу, технологій, спорту та корпоративної соціальної відповідальності (CSR). Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації на сайті. Старт — о 10:30 14 травня.
Реклама 👇 Замовити

Конференція PM GO

14 травня відбудеться безкоштовна міжнародна онлайн-конференція PM GO. На сьомій конференції PM GO зберуться підприємці, топменеджери міжнародних компаній і маркетологи та розкажуть про те, як бізнесу правильно вийти на міжнародний рівень.

На заході PM GO можна буде послухати доповіді, панельні дискусії та інтерв’ю. Подія буде цікава тим підприємцям, які замислюються або вже масштабують свій бізнес. А маркетологи, розробники та менеджери дізнаються, як змінювати процеси, щоб їх продуктом користувалися в усьому світі.

Конференція PM GO

Серед спікерів будуть:

  • Алекса Маєр, Head of Industry, US & CA Retail Apps у Google — понад 6 років працює з найбільшими ритейлерами для їх просування на сервісах Google.
  • Деніел Еванс, Public Figure Partnerships у TikTok — працює над залученням і утриманням інфлюенсерів зі світу спорту, моди, лайфстайлу та розваг в соціальній мережі.
  • Сергій Портнов, Chairman of the Supervisory Board, Parimatch — трансформував букмекерський бізнес у передову технологічну компанію та визнаний міжнародний бренд.
  • Григорій Бакунов, CTO, VP of Technology, Parimatch Tech — понад 15 років займався запуском інтернет-проєктів і поширенням інновацій у Yandex, а тепер керує цифровим розвитком у Parimatch.
  • Сваті Мохан, Business & Brand Leader. Ex-Head of Marketing, Netflix India — працює над створенням продуктів, які сприяють зростанню бізнесу завдяки взаємодії з користувачами та формуванню нових звичок.
  • Ігор Жаданов, СEO та співзасновник Readdle — керівник IT-компанії, продукти якої завантажили понад 150 мільйонів людей з усього світу, а серед бізнес-клієнтів — Siemens, BMW, Scandinavian Airlines та Roche.
  • Катерина Білоруська, Founder, Member of Supervisory Board at Parimatch, Chairwoman of Parimatch Foundation — керує благодійним фондом, що допомагає дітям, незалежно від їх фізичних особливостей, соціального статусу та інших бар’єрів, отримати доступ до навчання та занять спортом.

Та багато інших лідерів зі світу бізнесу, технологій, спорту та корпоративної соціальної відповідальності (CSR).

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації на сайті. Старт — о 10:30 14 травня.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: