Реклама

👨🏼‍💻 70% працівників більш задоволені роботою після переходу на віддалений режим: дослідження

70% опитаних співробітників відзначають, що стали більш задоволені роботою, а 56% продуктивніше працюють вдома.
Čytaty latynkoju
👨🏼‍💻 70% працівників більш задоволені роботою після переходу на віддалений режим: дослідження
  1. Головна
  2. Бізнес
  3. 👨🏼‍💻 70% працівників більш задоволені роботою після переходу на віддалений режим: дослідження
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
70% опитаних співробітників відзначають, що стали більш задоволені роботою, а 56% продуктивніше працюють вдома.

Віддалена робота під час карантину

Згідно з дослідженням компанії Lenovo «Майбутнє роботи та цифрової трансформації» (Future of Work and Digital Transformation) 83% підприємств планують працювати віддалено принаймні половину робочого часу. 60% співробітників за таку тенденцію.

Дослідження провели на початку 2021 року на 14 ринках, загалом опитали вісім тисяч співробітників та відповідальних за прийняття ІТ-рішень в компаніях. Респондентів запитували про перехід на віддалену роботу, чи задовольняє їх такий формат праці, технологічні проблеми та рішення.

Один із ключових висновків: працівники досягають значних успіхів працюючи з дому, а 83% співробітників прагнуть зберегти гібридну модель роботи. Віддалена робота дала можливість:

  • поширювати цифрові технології, використовувати особисті пристрої для роботи та ширшого кола завдань;
  • масштабно поширювати хмарні сервіси та програмне забезпечення для спільної роботи;
  • підвищити увагу до безпеки даних серед ІТ-підрозділів підприємств будь-якого розміру.

Оскільки бізнес та співробітники з оптимізмом дивляться в майбутнє гібридного формату роботи й віддаленої співпраці, ІТ-відділи все частіше стикатимуться зі зростанням ресурсних витрат та питаннями безпеки даних. Зараз компаніям потрібні надійні технологічні партнери, які допоможуть комплексно керувати обладнанням, програмним забезпеченням та послугами, щоб максимізувати продуктивність та підвищити рівень безпеки

Джанфранко Ланчі, президент та головний операційний директор компанії Lenovo
? Гібридний формат роботи, щоб подолати вигорання

Попри побоювання бізнесу, що віддалена робота призведе до вигорання працівників, дослідження  показало, що більшість колег добре адаптувалися до роботи з дому чи з іншого місця. 70% опитаних впевнені, що завдяки гнучкості вони стали більш задоволеними роботою. Близько 60% респондентів віддають перевагу віддаленому формату принаймні протягом половини свого робочого часу. Понад третина співробітників готова працювати з дому чи з інших місць більшість часу або навіть постійно.

Ці настрої посилюються серед працівників масштабного бізнесу — приблизно дві третини респондентів у великих компаніях хотіли б працювати віддалено принаймні половину часу. Для міжнародних брендів це особливо актуально, адже часто команди працюють на різних континентах і в різних часових поясах, через що присутність в офісі менш важлива для ефективної співпраці.

Читайте також: 🏘 Опитування: як кияни оцінюють свої райони. Спойлер: найкращий Дніпровський

Щоправда, респонденти також вказують на низку проблем. Головна з них — повільне або нестабільне інтернет-з’єднання вдома. Крім того, половина працівників середнього бізнесу та 42% представників малого і дуже малого бізнесу повідомляють про нестабільну ІТ-підтримку, коли вона необхідна.

90% опитаних працівників все ж хочуть мати можливість приходити в офіс, щоб побачитись із колегами, а 56% заявляють, що вони більш продуктивні вдома. Це означає, що офіс буде трансформуватись у місце, де можна спілкуватися і командно працювати, залишаючи складнішу роботу для зосередження вдома.

? Техніка під час віддаленої роботи

79% респондентів стверджують, що використовують власні смартфони під час відеодзвінків, для швидкого реагування на електронну пошту та спілкування в месенджерах. Шумопоглинання під час дзвінків на основі штучного інтелекту, механічна шторка конфіденційності для веб-камери, зменшений вплив шкідливого синього випромінювання екрану на очі та краще охолодження пристроїв — технології, які співробітники називають найкориснішими у смарт-пристроях. Однак працівники неактивно користуються можливостями, що надають компанії, зокрема програмами придбання нової техніки. 80% ІТ-відділів готові покривати закупівлю техніки необхідної для роботи, тоді як лише 22% співробітників скористались цією можливістю.

Хмарні та програмні інструменти для колективної роботи тепер необхідні 97% співробітників — зокрема для відеодзвінків й одночасної спільної роботи з документами. Майже дві третини респондентів переконані, що ці інструменти допомагають їм підвищити продуктивність і ефективність.

Детальніше ознайомитись з дослідженням можна за посиланням.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...