fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤩 Власна криптовалюта від Facebook? Соцмережа планує тестувати стейблкоїн

🤩 Vlasna kryptovaljuta vid Facebook? Socmereža planuje testuvaty stejblkoїn
Цифрову монету Diem від Facebook запустять наприкінці цього року, але в обмеженій формі.
Cyfrovu monetu Diem vid Facebook zapustjať naprykinci ćogo roku, ale v obmeženij formi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Пілотний проєкт стейблкоїну за участі Facebook. Швейцарська некомерційна організація Diem Association (колишня Libra) має намір тестувати стейблкоїн від Facebook. Про це повідомляє CNBC, яка отримала інформацію від співробітника Diem (він вважає за краще залишитися анонімним). У повідомленні вказується, що цифрову монету Diem, яку підтримує Facebook, запустять наприкінці цього року, але в обмеженій формі. Організація прагне запустити пілотний проєкт з єдиною стабільною монетою, яка привязана до долара США. Хоч подробиці ще не оприлюднено, інформатор сказав, що тестування не буде масштабним. Воно буде зосереджено, в основному, на транзакціях між окремими споживачами. Він також додав, що користувачі зможуть купувати товари. Читатйте також: 😱 Binance Smart Chain досяг рекордного рівня транзакцій. Можливі труднощі. Існують деякі побоювання того, що ця валюта може загрожувати грошово-кредитній стабільності та потенційно сприяти відмиванню грошей. Також не відомо, як будуть захищати конфіденційність користувачів. Головний контент-директор CoinDesk Майкл Кейсі сказав, що це може загрожувати пануванню долара США. Який план дій. Відзначають, що нині Diem веде переговори зі швейцарськими фінансовими регуляторами про отримання платіжної ліцензії. Це важливий крок, який просуне організацію далі на шляху до запуску свого проєкту цифрової валюти. Великим кроком в нашому діалозі з регулювальними органами став поетапний підхід до запуску . Джуманом Берсетче. головний економіст Diem. Він зазначив, що вони збираються поетапно впроваджувати різні функції та варіанти використання, а також застосунки в різних областях. Однак, члени повинні будуть пройти суворі перевірки щодо боротьби з відмиванням грошей.
Реклама 👇 Замовити

Пілотний проєкт стейблкоїну за участі Facebook

Швейцарська некомерційна організація Diem Association (колишня Libra) має намір тестувати стейблкоїн🤩 Власна криптовалюта від Facebook? Соцмережа планує тестувати стейблкоїн 1🤩 Альткоїни як різновид криптовалют від Facebook. Про це повідомляє CNBC, яка отримала інформацію від співробітника Diem (він вважає за краще залишитися анонімним).

У повідомленні вказується, що цифрову монету Diem, яку підтримує Facebook, запустять наприкінці цього року, але в обмеженій формі.

Організація прагне запустити пілотний проєкт з єдиною стабільною монетою, яка прив’язана до долара США.

Хоч подробиці ще не оприлюднено, інформатор сказав, що тестування не буде масштабним. Воно буде зосереджено, в основному, на транзакціях між окремими споживачами. Він також додав, що користувачі зможуть купувати товари.

Читайте також: 😱 Binance Smart Chain досяг рекордного рівня транзакцій

Можливі труднощі

Існують деякі побоювання того, що ця валюта може загрожувати грошово-кредитній стабільності та потенційно сприяти відмиванню грошей. Також не відомо, як будуть захищати конфіденційність користувачів.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Головний контент-директор CoinDesk Майкл Кейсі сказав, що це може загрожувати пануванню долара США.

Який план дій

Відзначають, що нині Diem веде переговори зі швейцарськими фінансовими регуляторами про отримання платіжної ліцензії. Це важливий крок, який просуне організацію далі на шляху до запуску свого проєкту цифрової валюти.

Великим кроком в нашому діалозі з регулювальними органами став поетапний підхід до запуску

Джуманом Берсетче, головний економіст Diem

Він зазначив, що вони збираються поетапно впроваджувати різні функції та варіанти використання, а також застосунки в різних областях. Однак, члени повинні будуть пройти суворі перевірки щодо боротьби з відмиванням грошей.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: CNBC

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: