fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💵 DeFi-протокол Injective отримав $10 млн від венчурних гігантів

💵 DeFi-protokol Injective otrymav $10 mln vid venčurnyh gigantiv
Марк К’юбан також зробив стратегічні інвестиції в Injective.
Mark K’juban takož zrobyv strategični investyciї v Injective.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Раунд фінансування в DeFi-протокол Injective. Платформа для децентралізованої торгівлі деривативами Protocol Injective отримала $10 млн від великих інвесторів венчурного капіталу. У раунді фінансування взяли участь Pantera Capital, BlockTower, Hashed, Cadenza Ventures (раніше BitMex Ventures), CMS та QCP Capital. Мільярдер, власник команди НБА і суддя Shark Tank Марк К’юбан також зробив стратегічні інвестиції в Injective. Цей раунд має вирішальне значення для узгодження основних зацікавлених сторін . Ерік Чен. генеральний директор Injective. Марк К’юбан зазначив, що інвестував в Injective через її децентралізовану модель, в якій немає вимог до капіталу для торгівлі. Він вказав, що брокери не зможуть блокувати угоди по певних акцій. Читатйте також: 💰 Легендарний інвестор Білл Міллер: Я не думаю, що біткоїн — це бульбашка. Основна мета Injective. Головна мета Injective (INJ) — обєднання деяких великих переваг децентралізованих бірж (DEX). Вони охоплюють стійкість до вхідних операцій, шахрайства та зломів, а також швидкість і низькі транзакційні збори, повязані з централізованими платформами. В Injective наша мета — забезпечити безпрецедентну децентралізовану торгівлю. Завдяки їй роздрібні трейдери по всьому світу можуть вперше отримати доступ до безмежних ринків без типових хижацьких зборів і повільного часу транзакцій. Ерік Чен. генеральний директор Injective. Він заявив, що інститути створюють ряд синтетичних затримок і посередників, які перешкоджають інноваціям в екосистемі грошових ринків.
Реклама 👇 Замовити

Раунд фінансування в DeFi-протокол Injective

Платформа для децентралізованої💵 DeFi-протокол Injective отримав $10 млн від венчурних гігантів 1🕸 Що таке децентралізовані фінанси? торгівлі деривативами Protocol Injective отримала $10 млн від великих інвесторів венчурного капіталу.

У раунді фінансування взяли участь Pantera Capital, BlockTower, Hashed, Cadenza Ventures (раніше BitMex Ventures), CMS та QCP Capital. Мільярдер, власник команди НБА і суддя Shark Tank Марк К’юбан також зробив стратегічні інвестиції в Injective.

Цей раунд має вирішальне значення для узгодження основних зацікавлених сторін

Ерік Чен, генеральний директор Injective

Марк К’юбан зазначив, що інвестував в Injective через її децентралізовану модель, в якій немає вимог до капіталу для торгівлі. Він вказав, що брокери не зможуть блокувати угоди по певних акцій.

Читайте також: 💰 Легендарний інвестор Білл Міллер: «Я не думаю, що біткоїн — це бульбашка»

Основна мета Injective

Головна мета Injective (INJ) — об’єднання деяких великих переваг децентралізованих бірж (DEX). Вони охоплюють стійкість до вхідних операцій, шахрайства та зломів, а також швидкість і низькі транзакційні збори, пов’язані з централізованими платформами.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

В Injective наша мета — забезпечити безпрецедентну децентралізовану торгівлю. Завдяки їй роздрібні трейдери по всьому світу можуть вперше отримати доступ до безмежних ринків без типових хижацьких зборів і повільного часу транзакцій

Ерік Чен, генеральний директор Injective

Він заявив, що інститути створюють ряд синтетичних затримок і посередників, які перешкоджають інноваціям в екосистемі грошових ринків.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: