fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌍 В Google Earth додали таймлапси: можна подивитись на зміни планети за 37 років

🌍 V Google Earth dodaly tajmlapsy: možna podyvytyś na zminy planety za 37 rokiv
Таймлапси планують оновлювати протягом наступних десяти років.
Tajmlapsy planujuť onovljuvaty protjagom nastupnyh desjaty rokiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Оновлення Google Earth. Сервіс Google Earth отримав нову функцію з якою можна побачити, як Земля змінилась з 1984 по 2020 роки. За словами розробників для цієї функції додали більш ніж 24 мільйонів зображень, які знімали протягом декількох десятиліть. Загалом ці світлини займають приблизно 20 петабайтів — це 20 тисяч терабайтів інформації. Надо оновленням допомогали NASA, Геологічна служба США, Європейське космічне агенство і Європейська комісія. З платформою можна переглянути одну з пяти запропонованих екскурсій Google Earth, присвячених скороченню лісових масивів, зростанню міст, потеплінню, видобутку корисних копалин та відновлювальним джерелам енергії, а також тендітній красі Землі. Читатйте також: 😱 У Мівіні змінили склад — стало екологічніше. Також до проєкту презентували декілька відео про проблеми екології у світі: Про ліси. https://www.youtube.com/watch?v=b4eLTYUcj7k&feature=emb_logo Про міста. https://www.youtube.com/watch?v=v74_mf2usc0&feature=emb_logo Про льодовики. https://www.youtube.com/watch?v=NHf-xSvpF-Y&feature=emb_logo У компанії зазначили, що протягом наступних десяти років планують щорічно оновлювати сервіс і додавати нові світлини для створення таймлапсів. Ми сподіваємося, що такий погляд на планету покладе початок для важливих дискусій, посприяє новим відкриттям і змінить думку людей про деякі глобальні проблеми. Представники Google. .
Реклама 👇 Замовити

Оновлення Google Earth

Сервіс Google Earth отримав нову функцію з якою можна побачити, як Земля змінилась з 1984 по 2020 роки. За словами розробників для цієї функції додали більш ніж 24 мільйонів зображень, які знімали протягом декількох десятиліть. Загалом ці світлини займають приблизно 20 петабайтів — це 20 тисяч терабайтів інформації.

Надо оновленням допомогали NASA, Геологічна служба США, Європейське космічне агенство і Європейська комісія.

З платформою можна переглянути одну з п’яти запропонованих екскурсій Google Earth, присвячених скороченню лісових масивів, зростанню міст, потеплінню, видобутку корисних копалин та відновлювальним джерелам енергії, а також «тендітній красі Землі».

Читайте також: 😱 У «Мівіні» змінили склад — стало екологічніше

Також до проєкту презентували декілька відео про проблеми екології у світі:

Про ліси

Про міста

Про льодовики

У компанії зазначили, що протягом наступних десяти років планують щорічно оновлювати сервіс і додавати нові світлини для створення таймлапсів.

Ми сподіваємося, що такий погляд на планету покладе початок для важливих дискусій, посприяє новим відкриттям і змінить думку людей про деякі глобальні проблеми

Представники Google

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: