fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🕸 Науковці змогли створити музику з павутини: як вона звучить — відео

🕸 Naukovci zmogly stvoryty muzyku z pavutyny: jak vona zvučyť — video
Павутина звучить на диво гарно та загадково.
Pavutyna zvučyť na dyvo garno ta zagadkovo.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Музика з павутини. Науковці з Массачусетського технологічного інституту (MIT) зробили на основі структури павутини музику. Маркус Бюлер, один з дослідників, завжди цікавився музикою й саме він запропонував перевірити, чи є ритми у певних матеріалах природнього походження, про це повідомляє Vice. Павутина має досить симетричну форму й кожна її частина може стати звуком. https://www.youtube.com/watch?v=s4QtAQhdU2I Науковці відсканували павутину за допомогою лазера й з алгоритмами створили її 3D-конструкцію. Кожна частинка павутини отримала певну ноту в залежності від свого діапазону звучання й потім сформували повноцінну мелодію. Читатйте також: 🤯 Це може перевернути фізику з ніг на голову: науковці, імовірно, відкрили нову силу природи. На думку вчених павутина нагадує за своєю структурою арфу або будь-який інший струнний інструмент. Науковці сподіваються, що в майбутньому можна буде дізнатись, як за допомогою павутини комунікувати з павуками. Самі комахи є майже сліпими й вони отримують інформацію про навколишній світ саме через павутину та її вібрації. Наразі дослідники намагаються знайти певну закономірність у діях павуків в залежності від вібрацій. Вчені впевнені, що скоро це дозволить навіть спілкуватись з комахами.
Реклама 👇 Замовити

Музика з павутини

Науковці з Массачусетського технологічного інституту (MIT) зробили на основі структури павутини музику.

Маркус Бюлер, один з дослідників, завжди цікавився музикою й саме він запропонував перевірити, чи є ритми у певних матеріалах природнього походження, про це повідомляє Vice. Павутина має досить симетричну форму й кожна її частина може стати звуком.

Науковці відсканували павутину за допомогою лазера й з алгоритмами створили її 3D-конструкцію. Кожна частинка павутини отримала певну ноту в залежності від свого діапазону звучання й потім сформували повноцінну мелодію.

Читайте також: 🤯 «Це може перевернути фізику з ніг на голову»: науковці, імовірно, відкрили нову силу природи

На думку вчених павутина нагадує за своєю структурою арфу або будь-який інший струнний інструмент.

Науковці сподіваються, що в майбутньому можна буде дізнатись, як за допомогою павутини комунікувати з павуками. Самі комахи є майже сліпими й вони отримують інформацію про навколишній світ саме через павутину та її вібрації.

Наразі дослідники намагаються знайти певну закономірність у діях павуків в залежності від вібрацій. Вчені впевнені, що скоро це дозволить навіть «спілкуватись» з комахами.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: