fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🐷 Вчені навчили свиней грати у відеоігри — чому це важливо

🐷 Včeni navčyly svynej graty u videoigry — čomu ce važlyvo
Цілком імовірно, що вже у найближчому майбутньому свині гратимуть з людьми у відеоігри та навіть зроблять свою кіберспортивну лігу.
Cilkom imovirno, ščo vže u najblyžčomu majbutńomu svyni gratymuť z ljuďmy u videoigry ta naviť zrobljať svoju kibersportyvnu ligu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Свині та відеоігри. Вчені з Канади провели дослідження зі свинями й виявилось, що їх цілком можна навчити грати у відеоігри. Під час першої фази експерименту кожну тварину навчили управляти джойстиком за допомогою морди. Вже потім задача стала складнішою — треба було перемістити курсор у певний бік за допомогою джойстика. Відсоток вдалих спроб значно перевищував невдачі, що вказує на те, що свині значно розумніші, аніж люди вважали раніше. Свині розуміли, як рух джойстика повязаний з курсором на екрані — відеогра стала для них легким завданням. Особливо вчені відзначили момент винагороди під час дослідження — цей аспект суттєво впливав на результат. Читатйте також: 🥰 ПРИРОДА ТВ: як створити YouTube-канал зі свійськими тваринками й отримати понад 14 тис підписників за добу. Коли машина, що роздавала їжу-нагороду, не працювала, тварини й надалі розвязували задачі. А коли вони отримували винагороду безпосередньо від людей, вони могли справлятись навіть із важчими завданнями. Це може означати, що соціальний фактор також впливає на розвиток свиней, тобто, підсилює їхню мотивацію, коли є ще хтось. Такі дослідження дуже важливі, оскільки ми можемо дізнатись вплив людини на свиней. Ми зобовязані знайти відповідь на це етичне запитання та зрозуміти, як свині отримують і запамятовують інформацію, тому що це впливає на їхню взаємодію з нами та навколишнім середовищем. Кендіс Крон. Науковиця Університету Пердью. А ще раніше науковці змогли навчити свиней виконувати прості команди на кшталт сидіти чи до мене. Детальніше з дослідженням можна ознайомитись за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Свині та відеоігри

Вчені з Канади провели дослідження зі свинями й виявилось, що їх цілком можна навчити грати у відеоігри. Під час першої фази експерименту кожну тварину навчили управляти джойстиком за допомогою морди. Вже потім задача стала складнішою — треба було перемістити курсор у певний бік за допомогою джойстика.

Відсоток вдалих спроб значно перевищував невдачі, що вказує на те, що свині значно розумніші, аніж люди вважали раніше. Свині розуміли, як рух джойстика пов’язаний з курсором на екрані — відеогра стала для них легким завданням.

Особливо вчені відзначили момент винагороди під час дослідження — цей аспект суттєво впливав на результат.

Читайте також: 🥰 «ПРИРОДА ТВ»: як створити YouTube-канал зі свійськими тваринками й отримати понад 14 тис підписників за добу

Коли машина, що роздавала їжу-нагороду, не працювала, тварини й надалі розв’язували задачі.

А коли вони отримували винагороду безпосередньо від людей, вони могли справлятись навіть із важчими завданнями. Це може означати, що соціальний фактор також впливає на розвиток свиней, тобто, підсилює їхню мотивацію, коли є ще хтось.

Такі дослідження дуже важливі, оскільки ми можемо дізнатись вплив людини на свиней. Ми зобов'язані знайти відповідь на це етичне запитання та зрозуміти, як свині отримують і запам'ятовують інформацію, тому що це впливає на їхню взаємодію з нами та навколишнім середовищем

Кендіс Крон, Науковиця Університету Пердью

А ще раніше науковці змогли навчити свиней виконувати прості команди на кшталт «сидіти» чи «до мене». Детальніше з дослідженням можна ознайомитись за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: