fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😱 На пам’ять про Лагерфельда: 120 000 каталогів з фото перенесуть на блокчейн

😱 Na pam'jať pro Lagerfeľda: 120 000 katalogiv z foto perenesuť na blokčejn
На блокчейні Lukso фотографії будуть публікуватися у форматі виставок та книг.
Na blokčejni Lukso fotografiї buduť publikuvatysja u formati vystavok ta knyg.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Каталоги фотографій у блокчейні Lukso. 120 000 каталогів фотографій покійного ікони моди Карла Лагерфельда перенесуть на блокчейн. Про це заявляють в блозі видання Vogue Business. Зображення перенесе довірена особа Лагерфельда, колишній художній керівник відділу моди Chanel Ерік Пфрандер. Той успадкував фотографічну спадщину після смерті Лагерфельда. Він не продав на аукціоні свої новопридбані активи, а зважився розпорядитися з ними інакше. Для зберігання фотографій він звернувся до блокчейну Lukso, який орієнтований на розкішний спосіб життя та індустрію моди. Читатйте також: 🏦 RiksBank завершив перший етап тестування CBDC. Орієнтир на майбутнє. Ерік Пфрандер пояснив свій вчинок тим, що Лагерфельд ніколи не замислювався про минуле, а дивився лише вперед. На його думку, розміщення архіву на блокчейні Lukso і є майбутнє. Блокчейн відкриває безліч різних можливостей — від аутентифікації цієї колекції до віртуалізації та багато іншого . Ерік Пфрандер. довірена особа Лагерфельда, колишній художній керівник відділу моди Chanel. Як повідомляють у виданні, фотографії будуть публікуватися органічно з інтервалами в різних форматах: виставках і книгах. Фотографії зрештою будуть у формі цифрових копій, обмежених випусків, фізичних копій і товарів. Епоха NFT. Ерік Пфрандер не виключає того, що деякі зображення будуть у формі NFT. Перший потенційний цифровий предмет одягу: біла сорочка Lagerfeld. Твори мистецтва можуть продовжувати своє життя шляхом розподілу та аутентифікації. Цифрові ідентифікатори або облікові дані в мережах блокчейнів легко встановлюють походження та ланцюжок володіння. Як повідомляють у виданні, Ерік Пфрандер разом зі своїм сином Джаспером наразі займаються індексуванням та описом кожної фотографії та її контексту.
Реклама 👇 Замовити

Каталоги фотографій у блокчейні Lukso

120 000 каталогів фотографій покійного ікони моди Карла Лагерфельда перенесуть на блокчейн. Про це заявляють в блозі видання Vogue Business. Зображення перенесе довірена особа Лагерфельда, колишній художній керівник відділу моди Chanel Ерік Пфрандер. Той успадкував фотографічну спадщину після смерті Лагерфельда.

Він не продав на аукціоні свої новопридбані активи, а зважився розпорядитися з ними інакше. Для зберігання фотографій він звернувся до блокчейну Lukso, який орієнтований на розкішний спосіб життя та індустрію моди.

Читайте також: 🏦 RiksBank завершив перший етап тестування CBDC

Орієнтир на майбутнє

Ерік Пфрандер пояснив свій вчинок тим, що Лагерфельд ніколи не замислювався про минуле, а дивився лише вперед. На його думку, розміщення архіву на блокчейні Lukso і є майбутнє.

Блокчейн відкриває безліч різних можливостей — від аутентифікації цієї колекції до віртуалізації та багато іншого

Ерік Пфрандер, довірена особа Лагерфельда, колишній художній керівник відділу моди Chanel

Як повідомляють у виданні, фотографії будуть публікуватися органічно з інтервалами в різних форматах: виставках і книгах. Фотографії зрештою будуть у формі цифрових копій, обмежених випусків, фізичних копій і товарів.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Епоха NFT

Ерік Пфрандер не виключає того, що деякі зображення будуть у формі NFT😱 На пам'ять про Лагерфельда: 120 000 каталогів з фото перенесуть на блокчейн 1😻 Не котиками єдиними: Що таке NFT та де використовувати ці токени?. Перший потенційний цифровий предмет одягу: біла сорочка Lagerfeld.

Твори мистецтва можуть продовжувати своє життя шляхом розподілу та аутентифікації. Цифрові ідентифікатори або облікові дані в мережах блокчейнів легко встановлюють походження та ланцюжок володіння.

Як повідомляють у виданні, Ерік Пфрандер разом зі своїм сином Джаспером наразі займаються індексуванням та описом кожної фотографії та її контексту.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: