fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚎 Презентували єдиний е-квиток для муніципального транспорту України

🚎 Prezentuvaly jedynyj e-kvytok dlja municypaľnogo transportu Ukraїny
Вже скоро запустять систему у першому місці.
Vže skoro zapustjať systemu u peršomu misci.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Е-квиток в Україні. Як повідомляє пресслужба Мінінфраструктури, в Україні планують запровадити єдиний електронний проїзний квиток для усього муніципального транспорту — автобусів, трамваїв, тролейбусів тощо. Очікується, що пасажири зможуть оплачувати проїзд у громадському транспорті та пересісти з одного виду транспорту на інший за допомогою лише одного квитка. За словами заступника Міністра інфраструктури Дмитра Живицького, е-квиток дозволить комунальним та приватним перевізникам визначити точні тарифи, що зменшать витрати на персонал. Також він зазначив, що е-квиток відкриє нові можливості для інвестицій у галузь інфраструктури України. Читатйте також: 🔌 У Києві відкриють 50 нових зарядних станцій для електромобілів. Генеральний директор ДП ГЦЦК Володимир Набоков підкреслив, що це проєкт принесе цілу низку змін: зросте туристична привабливість та комфорт; підвищиться ефективність громадського транспорту та оптимізація руху; зросте комфорт міської інфраструктури та якість послуг громадського транспорту; з’явиться повна прозорість для перевізників. Ми перейняли позитивний досвід інших країн світу та активно впроваджуємо його в Україні. Тому спільно з Мінінфраструктури пропонуємо технологічну та організаційну підтримку для впровадження електронного квитка в територіальних громадах та містах України. Володимир Набоков. генеральний директор ДП ГЦЦК. Очікується, що вже протягом цього місяця запустять систему у Маріуполі, після чого е-квиток поступово зявлятиметься у всіх містах України.
Реклама 👇 Замовити

Е-квиток в Україні

Як повідомляє пресслужба Мінінфраструктури, в Україні планують запровадити єдиний електронний проїзний квиток для усього муніципального транспорту — автобусів, трамваїв, тролейбусів тощо.

Очікується, що пасажири зможуть оплачувати проїзд у громадському транспорті та пересісти з одного виду транспорту на інший за допомогою лише одного квитка.

За словами заступника Міністра інфраструктури Дмитра Живицького, е-квиток дозволить комунальним та приватним перевізникам визначити точні тарифи, що зменшать витрати на персонал. Також він зазначив, що е-квиток відкриє нові можливості для інвестицій у галузь інфраструктури України.

Е-квиток в Україні

Читайте також: 🔌 У Києві відкриють 50 нових зарядних станцій для електромобілів

Генеральний директор ДП «ГЦЦК» Володимир Набоков підкреслив, що це проєкт принесе цілу низку змін:

  • зросте туристична привабливість та комфорт;
  • підвищиться ефективність громадського транспорту та оптимізація руху;
  • зросте комфорт міської інфраструктури та якість послуг громадського транспорту;
  • з’явиться повна прозорість для перевізників.

Ми перейняли позитивний досвід інших країн світу та активно впроваджуємо його в Україні. Тому спільно з Мінінфраструктури пропонуємо технологічну та організаційну підтримку для впровадження електронного квитка в територіальних громадах та містах України

Володимир Набоков, генеральний директор ДП «ГЦЦК»

Очікується, що вже протягом цього місяця запустять систему у Маріуполі, після чого е-квиток поступово з’являтиметься у всіх містах України.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: