fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⛴ До Києва доставлятимуть вантажі Дніпром — відомі перші рейси

⛴ Do Kyjeva dostavljatymuť vantaži Dniprom — vidomi perši rejsy
Доставлятимуть вантажі з країн Перської затоки.
Dostavljatymuť vantaži z kraїn Perśkoї zatoky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Доставка вантажів Дніпром. Як передає ЦТС, вже скоро судноплавна компанія Argo Shipping здійснить перші рейси з доставки вантажів з країн Перської затоки Дніпром. Минулого року судно Porada вже підіймалось рікою до міста Українка у Київській області. Тоді доставили дві тисячі тонн турецького цементу. За словами комерційного директора компанії Олександра Нікуліна, Argo Shipping вже має рейси Запоріжжя-Італія, Запоріжжя-Греція, Запоріжжя-Франція. Загалом за минулий рік компанія перевезла 710 тисяч тонн вантажів, що на 30% більше, аніж роком раніше. Понад 350 тисяч тонн вантажу склала металопродукція, яку завантажували в річкових портах Дніпра. Читатйте також: 🚂 У Індії побудують найвищий залізничний міст у світі — вище за Ейфелеву вежу. Вантажі з Києва доставляли до портів Чорного, Середземного, Адріатичного морів та європейських портів на Дунаї. Дніпро є стратегічно важливою локацією для річкових перевезень вантажу. За перші два місяці цього року Дніпром перевезли 788,9 тисячі тонн вантажу — це на 1,5 раза або на 305,9 тисячі тонн більше, аніж за аналогічний період 2020 року. За січень та лютий провели 757 рейсів. Зазвичай річкою перевозять будівельні вантажі. На другому місці за популярністю доставки посідають зернові вантажі, а на третьому металопродукція.
Реклама 👇 Замовити

Доставка вантажів Дніпром

Як передає ЦТС, вже скоро судноплавна компанія Argo Shipping здійснить перші рейси з доставки вантажів з країн Перської затоки Дніпром. Минулого року судно Porada вже підіймалось рікою до міста Українка у Київській області. Тоді доставили дві тисячі тонн турецького цементу.

За словами комерційного директора компанії Олександра Нікуліна, Argo Shipping вже має рейси Запоріжжя-Італія, Запоріжжя-Греція, Запоріжжя-Франція. Загалом за минулий рік компанія перевезла 710 тисяч тонн вантажів, що на 30% більше, аніж роком раніше. Понад 350 тисяч тонн вантажу склала металопродукція, яку завантажували в річкових портах Дніпра.

Читайте також: 🚂 У Індії побудують найвищий залізничний міст у світі — вище за Ейфелеву вежу

Вантажі з Києва доставляли до портів Чорного, Середземного, Адріатичного морів та європейських портів на Дунаї.

Дніпро є стратегічно важливою локацією для річкових перевезень вантажу. За перші два місяці цього року Дніпром перевезли 788,9 тисячі тонн вантажу — це на 1,5 раза або на 305,9 тисячі тонн більше, аніж за аналогічний період 2020 року. За січень та лютий провели 757 рейсів.

Зазвичай річкою перевозять будівельні вантажі. На другому місці за популярністю доставки посідають зернові вантажі, а на третьому металопродукція.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: