fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😨 BTC зростає, а його біржові запаси виснажуються: що відомо

😨 BTC zrostaje, a jogo biržovi zapasy vysnažujuťsja: ščo vidomo
Рік тому резерви криптовалюти склали 2,1 млн BTC, а зараз 1,5 млн BTC.
Rik tomu rezervy kryptovaljuty sklaly 2,1 mln BTC, a zaraz 1,5 mln BTC.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Обмінні баланси BTC падають. За останній рік відтік біткоїна з найбільших криптобірж склав понад 600 тис. BTC, що еквівалентно приблизно $35,7 млрд за актуальним курсом. Ці дані повідомляють аналітики Glassnode у своєму щотижневому дайджесті. Обмінні баланси постійно падають, оскільки все більше і більше монет накопичується і передається в довгострокове зберігання. Таким чином, тільки за останні 12 місяців понад 3,27% циркуляційних пропозицій BTC (circulating supply) перемістилися з бірж в гаманці третіх осіб. Як можна побачити на графіку, тільки між Coinbase і Huobi загальний відтік становить близько 400 тис. BTC. Також можна зробити висновок, що поточні резерви криптовалюти становлять 1,5 млн BTC. Рік тому це число складало 2,1 млн BTC. Особливий інтерес представляє баланс монет на Coinbase, якій надають перевагу установи в США. Ми бачимо, що з грудня змінилися правила гри. Коли ціна BTC наблизилася до попереднього циклу ATH на рівні $20 тис. і довіра ринку зросла, почалося серйозне інституційне накопичення. Це почалося з виведення 37,4 тис. BTC в грудні. Читатйте також: 🤩 Японський банк Sumitomo Mitsui запустив перший в країні security-токен. Хто вийшов в плюс. Є дві криптобіржі, які за підсумками року все ж вирвалися вперед. Це Binance і Gemini, у яких загальний приріст резервів біткоїна склав близько 270 тис. BTC (c 373 тис. BTC до 643 тис. BTC). Аналітики Glassnode підкреслюють, що істотна частина припливу на криптобіржі Gemini корелюватиме з інституційними рішеннями по зберіганню в депозитарії Gemini Custody.
Реклама 👇 Замовити

Обмінні баланси BTC падають

За останній рік відтік біткоїна😨 BTC зростає, а його біржові запаси виснажуються: що відомо 1🪙 Які чинники впливають на курс біткоїна? з найбільших криптобірж склав понад 600 тис. BTC, що еквівалентно приблизно $35,7 млрд за актуальним курсом. Ці дані повідомляють аналітики Glassnode у своєму щотижневому дайджесті.

Обмінні баланси постійно падають, оскільки все більше і більше монет накопичується і передається в довгострокове зберігання. Таким чином, тільки за останні 12 місяців понад 3,27% циркуляційних пропозицій BTC (circulating supply) перемістилися з бірж в гаманці третіх осіб.

Біткоїн

Як можна побачити на графіку, тільки між Coinbase і Huobi загальний відтік становить близько 400 тис. BTC.

Біткоїн

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Також можна зробити висновок, що поточні резерви криптовалюти становлять 1,5 млн BTC. Рік тому це число складало 2,1 млн BTC.

Особливий інтерес представляє баланс монет на Coinbase, якій надають перевагу установи в США. Ми бачимо, що з грудня змінилися правила гри. Коли ціна BTC наблизилася до попереднього циклу ATH на рівні $20 тис. і довіра ринку зросла, почалося серйозне інституційне накопичення. Це почалося з виведення 37,4 тис. BTC в грудні.

Читайте також: 🤩 Японський банк Sumitomo Mitsui запустив перший в країні security-токен

Хто вийшов в плюс

Є дві криптобіржі, які за підсумками року все ж вирвалися вперед. Це Binance і Gemini, у яких загальний приріст резервів біткоїна склав близько 270 тис. BTC (c 373 тис. BTC до 643 тис. BTC).

Біткоїн

Аналітики Glassnode підкреслюють, що істотна частина припливу на криптобіржі Gemini корелюватиме з інституційними рішеннями по зберіганню в депозитарії Gemini Custody.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: