fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Онлайн-супермаркет Foodex24 почав приймати документи з «Дії»

📱 Onlajn-supermarket Foodex24 počav pryjmaty dokumenty z «Diї»
Вже можна скористуватись новою функцією.
Vže možna skorystuvatyś novoju funkcijeju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дія в Foodex24. ІТ-компанія Powercode у співпраці з порталом Дія розробила рішення для перевірки віку покупця за QR-кодом — його вже запровадили в онлайн-супермаркеті Foodex24. Відтепер якщо в замовленні є особливі товарні позиції, що вимагають верифікації віку, не потрібно шукати та предявляти документи. Система аналізує замовлення покупця на наявність певних товарів. Якщо знаходить їх, користувач отримує попередження про необхідність підтвердити повноліття курєру — за допомогою  застосунку Дія або ж фізичним документом. https://www.youtube.com/watch?v=sd710x3kYtk Читатйте також: 📱 В Україні розпочався запис на вакцинацію через застосунок Дія. Дані про те, чи потрібно верифікувати вік покупця, передаються в застосунок курєра. Якщо така необхідність є, він сканує QR-код покупця при видачі замовлення. Система автоматично фіксує факт повноліття цього клієнта. У всіх наших проєктах ми фокусуємося на інноваційні рішення. Ще при розробці стартапу в першу хвилю пандемії ми загорілися зробити максимально зручний сервіс. Розвиваючи свій продукт, постійно виявляємо слабкі місця рітейлу і намагаємося знайти найкращі технологічні підходи. Владислав Савченко. засновник Foodex24 і Powercode. Уся інформація залишається в базі даних Foodex24, тому при подальших замовленнях особливих товарів зі свого облікового запису не потрібно знову підтверджувати вік.
Реклама 👇 Замовити

«Дія» в Foodex24

ІТ-компанія Powercode у співпраці з порталом «Дія» розробила рішення для перевірки віку покупця за QR-кодом — його вже запровадили в онлайн-супермаркеті Foodex24. Відтепер якщо в замовленні є особливі товарні позиції, що вимагають верифікації віку, не потрібно шукати та пред’являти документи.

Система аналізує замовлення покупця на наявність певних товарів. Якщо знаходить їх, користувач отримує попередження про необхідність підтвердити повноліття кур’єру — за допомогою  застосунку «Дія» або ж фізичним документом.

Читайте також: 📱 В Україні розпочався запис на вакцинацію через застосунок «Дія»

Дані про те, чи потрібно верифікувати вік покупця, передаються в застосунок кур’єра. Якщо така необхідність є, він сканує QR-код покупця при видачі замовлення.

Система автоматично фіксує факт повноліття цього клієнта.

📱 Онлайн-супермаркет Foodex24 почав приймати документи з «Дії» 1

У всіх наших проєктах ми фокусуємося на інноваційні рішення. Ще при розробці стартапу в першу хвилю пандемії ми загорілися зробити максимально зручний сервіс. Розвиваючи свій продукт, постійно виявляємо слабкі місця рітейлу і намагаємося знайти найкращі технологічні підходи

Владислав Савченко, засновник Foodex24 і Powercode

📱 Онлайн-супермаркет Foodex24 почав приймати документи з «Дії» 2

Уся інформація залишається в базі даних Foodex24, тому при подальших замовленнях особливих товарів зі свого облікового запису не потрібно знову підтверджувати вік.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: