fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏗 Мінцифра переведе сферу будівництва на електронні сервіси — боротимуться з корупцією

🏗 Mincyfra perevede sferu budivnyctva na elektronni servisy — borotymuťsja z korupcijeju
Для цього вже успішно запустили декілька сервісів та планують створити ще більше нових.
Dlja ćogo vže uspišno zapustyly dekiľka servisiv ta planujuť stvoryty šče biľše novyh.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Електронні сервіси для будівництва. За словами Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова будівельна галузь — одна з найбільш корумпованих в Україні. Згідно з підрахунками експертів річний обсяг хабарів у будівництві може становити від 2,7 до 3,5 мільярдів гривень. Своєю чергою цифровізація будівельних послуг дозволить зекономити приблизно 734 мільйони на рік. Минулого року Мінцифра на порталі Дія запустила електронні будівельні послуги. Вони повністю автоматизовані та виключають вплив людини на прийняття рішення. Жорсткі механізми перевірки даних, включаючи взаємодію з іншими реєстрами, суттєво підвищують прозорість процесів. Михайло Федоров. Міністр цифрової трансформації. Читатйте також: 📱 Мінцифра анонсувала нові послуги застосунку Дія — реліз протягом 2021 року. Мінцифра планує перевести будівництво в Україні на електронні сервіси, аби можна було відслідковувати кожен етап й нівелювати можливість корупції. Для цього вже створили Єдину державну електронну систему у сфері будівництва (ЄДЕССБ). З новим реєстром будівельної діяльності зявились унікальні ідентифікатори обєктів будівництва — усі документи створюються та верифікуються за QR-кодом одразу в реєстрі. Наразі у планах міністерства автоматизувати будівельні онлайн-послуги для об’єктів класу CC2 та СС3. Очікується, що повноцінний реліз цих послуг відбудеться вже цієї весни.
Реклама 👇 Замовити

Електронні сервіси для будівництва

За словами Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова будівельна галузь — одна з найбільш корумпованих в Україні.

Згідно з підрахунками експертів річний обсяг хабарів у будівництві може становити від 2,7 до 3,5 мільярдів гривень. Своєю чергою цифровізація будівельних послуг дозволить зекономити приблизно 734 мільйони на рік.

Минулого року Мінцифра на порталі Дія запустила електронні будівельні послуги. Вони повністю автоматизовані та виключають вплив людини на прийняття рішення. Жорсткі механізми перевірки даних, включаючи взаємодію з іншими реєстрами, суттєво підвищують прозорість процесів

Михайло Федоров, Міністр цифрової трансформації
Читайте також: 📱 Мінцифра анонсувала нові послуги застосунку «Дія» — реліз протягом 2021 року

Мінцифра планує перевести будівництво в Україні на електронні сервіси, аби можна було відслідковувати кожен етап й нівелювати можливість корупції. Для цього вже створили Єдину державну електронну систему у сфері будівництва (ЄДЕССБ).

З новим реєстром будівельної діяльності з’явились унікальні ідентифікатори об’єктів будівництва — усі документи створюються та верифікуються за QR-кодом одразу в реєстрі.

Система автоматично перевіряє усі документи — об’єкт не буде зареєстровано, якщо він не відповідає законодавчим критеріям. Наразі у реєстрі вже понад 130 тисяч документів.

Крім того, у Мінцифрі створили Публічний портал системи — це платформа з актуальною інформацією про зареєстровані документи та внесені зміни, новинами про будівельний сектор та статистикою.

На порталі «Дія» також додали одразу вісім електронних послуг: повідомлення про початок підготовчих робіт, повідомлення про початок будівельних робіт по CC1, повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будпаспорта, а також декларація про готовність до експлуатації по будпаспорту та інші.

🏗 Мінцифра переведе сферу будівництва на електронні сервіси — боротимуться з корупцією 1

Наразі у планах міністерства автоматизувати будівельні онлайн-послуги для об’єктів класу CC2 та СС3. Очікується, що повноцінний реліз цих послуг відбудеться вже цієї весни.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: