fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 З’явився безкоштовний онлайн-курс для вчителів із викладання української нацменшинам

👨🏼‍💻 Z’javyvsja bezkoštovnyj onlajn-kurs dlja včyteliv iz vykladannja ukraїnśkoї nacmenšynam
Загалом курс складається з шести модулів.
Zagalom kurs skladajeťsja z šesty moduliv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Курси української мови для нацменшин. На освітній платформі Ed-Era запустили освітній курс української мови для вчителів — як викладати для національних меншин. Цей курс є абсолютно безкоштовним й кожен охочий може пройти його, навіть освітяни закордоном. Це курс української як другої мови (second language), спадщинної мови (та, що перейшла від батьків чи опікунів — heritage language) та мови міжнародного спілкування (international language). Під час навчання можна дізнатись: Читатйте також: 📝 Мовний омбудсмен: українські чиновники складатимуть іспит на знання української мови. як ефективно планувати уроки мови; які стратегії навчання та викладання застосовувати; чим різняться оцінювання для навчання й оцінювання результатів навчання; як реалізувати формувальне оцінювання; як ефективно проводити онлайн-уроки в умовах карантину; як залучати батьків і членів спільноти до мовного навчання учнів. Загалом курс складається з шести модулів. Навчання відбуватиметься за допомогою відео та додаткових матеріалів — інструкцій, шаблонів, статей та чеклистів. Крім того, будуть теоретичні та практичні завдання, аби перевірити свої знання. До того ж можна спілкуватись з експертами курсу чи іншими освітянами на спеціальному форумі — тут можна дискутувати про форми викладання та освітню програму. https://www.youtube.com/watch?v=XvyN31cIIvA&feature=emb_imp_woyt Викладають експерти української мови: виконувачка обов’язків директора відділу навчальних програм середньої школи міністерства освіти Альберти (Канада), авторка навчальних програм і посібників, учителька зі значним досвідом викладання української як другої мови — Мелоді Костюк; кандидат філологічних наук, радник із питань мови проєкту Навчаємось разом, учитель української мови та літератури, автор навчальних посібників й онлайн-курсів, член робочої групи з розроблення Державного стандарту базової середньої освіти — Ігор Хворостяний; кандидатка педагогічних наук, місцева координаторка проєкту Навчаємось разом, тренерка НУШ, доцентка кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППО Чернівецької області, член робочої групи з розроблення Державного стандарту початкової освіти — Ірина Унгурян. Детальніше ознайомитись з програмою курсу та зареєструватись можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Курси української мови для нацменшин

На освітній платформі Ed-Era запустили освітній курс української мови для вчителів — як викладати для національних меншин. Цей курс є абсолютно безкоштовним й кожен охочий може пройти його, навіть освітяни закордоном.

Це курс української як другої мови (second language), спадщинної мови (та, що перейшла від батьків чи опікунів — heritage language) та мови міжнародного спілкування (international language).

Курси української мови для нацменшин

Під час навчання можна дізнатись:

Читайте також: 📝 Мовний омбудсмен: українські чиновники складатимуть іспит на знання української мови
  • як ефективно планувати уроки мови;
  • які стратегії навчання та викладання застосовувати;
  • чим різняться оцінювання для навчання й оцінювання результатів навчання;
  • як реалізувати формувальне оцінювання;
  • як ефективно проводити онлайн-уроки в умовах карантину;
  • як залучати батьків і членів спільноти до мовного навчання учнів.

Загалом курс складається з шести модулів. Навчання відбуватиметься за допомогою відео та додаткових матеріалів — інструкцій, шаблонів, статей та чеклистів.

Крім того, будуть теоретичні та практичні завдання, аби перевірити свої знання. До того ж можна спілкуватись з експертами курсу чи іншими освітянами на спеціальному форумі — тут можна дискутувати про форми викладання та освітню програму.

Викладають експерти української мови: виконувачка обов’язків директора відділу навчальних програм середньої школи міністерства освіти Альберти (Канада), авторка навчальних програм і посібників, учителька зі значним досвідом викладання української як другої мови — Мелоді Костюк; кандидат філологічних наук, радник із питань мови проєкту «Навчаємось разом», учитель української мови та літератури, автор навчальних посібників й онлайн-курсів, член робочої групи з розроблення Державного стандарту базової середньої освіти — Ігор Хворостяний; кандидатка педагогічних наук, місцева координаторка проєкту «Навчаємось разом», тренерка НУШ, доцентка кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою ІППО Чернівецької області, член робочої групи з розроблення Державного стандарту початкової освіти — Ірина Унгурян.

Детальніше ознайомитись з програмою курсу та зареєструватись можна за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: