fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🧐 Мовний омбудсмен розповів, що робити, якщо не хочуть обслуговувати українською

🧐 Movnyj ombudsmen rozpoviv, ščo robyty, jakščo ne hočuť obslugovuvaty ukraїnśkoju
Скарги подаються Уповноваженому протягом шести місяців з дня виявлення заявником порушення.
Skargy podajuťsja Upovnovaženomu protjagom šesty misjaciv z dnja vyjavlennja zajavnykom porušennja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Обслуговування українською. Влітку 2019 року в Україні прийняли закон Про забезпечення функціонування української мови як державної. Згідно з документом, українська — це єдина державна мова, якою мають спілкуватись у держустановах, судах, освітніх та медичних закладах. А вже з цієї суботи, 16 січня, набирає чинності 30 стаття закону, що зобовязує усіх постачальників послуг спілкуватись із клієнтами виключно українською мовою, якщо споживач не попросив комунікувати іншою. https://www.youtube.com/watch?v=BOQrpeO2xhk&feature=youtu.be&ab_channel=%D0%9C%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BE%D0%B1%27%D1%94%D0%B4%D0%BD%D1%83%D1%94 Як повідомив мовний омбудсмен Тарас Кремінь у Facebook, якщо у закладі не проводять обслуговування українською, є декілька шляхів розвязання цієї проблеми. План дій виглядає таким чином: Крім того, письмова скарга повинна мати підпис та дату. А в електронній скарзі необхідно вказати свою електронну пошту, на яку ви й отримаєте відповідь щодо вашої заявки.
Реклама 👇 Замовити

Обслуговування українською

Влітку 2019 року в Україні прийняли закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Згідно з документом, українська — це єдина державна мова, якою мають спілкуватись у держустановах, судах, освітніх та медичних закладах.

А вже з цієї суботи, 16 січня, набирає чинності 30 стаття закону, що зобов’язує усіх постачальників послуг спілкуватись із клієнтами виключно українською мовою, якщо споживач не попросив комунікувати іншою.

Як повідомив мовний омбудсмен Тарас Кремінь у Facebook, якщо у закладі не проводять обслуговування українською, є декілька шляхів розв’язання цієї проблеми. План дій виглядає таким чином:

  1. Спробувати владнати ситуацію на місці та попросити працівника обслуговувати вас державною мовою.
  2. У разі відмови працівника, звернутись до керівництва закладу або установи.
  3. Якщо вам відмовили проводити обслуговування українською, необхідно зафіксувати факт відмови (за допомогою аудіо-, відео, письмового підтвердження очевидців тощо) та дані суб’єкта господарювання (назву, місцезнаходження, контакти суб’єкта).
  4. Подати скаргу до Уповноваженого на поштову адресу 01001, м. Київ, провулок Музейний, 12, електронну скриньку [email protected] або заповнити відповідну форму на сайті Уповноваженого.
  5. У скарзі обов’язково має бути зазначено: прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання особи, викладено суть скарги, який саме суб’єкт/працівник суб’єкта, коли, за якою адресою, яким чином порушив право скаржника. Також варто додати докази відмови обслуговування українською мовою.

🧐 Мовний омбудсмен розповів, що робити, якщо не хочуть обслуговувати українською 1

Крім того, письмова скарга повинна мати підпис та дату. А в електронній скарзі необхідно вказати свою електронну пошту, на яку ви й отримаєте відповідь щодо вашої заявки.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: