fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📈 Дослідження: Україна увійшла до десятки країн з найбільшим зростанням прибутку від e-сommerce

📈 Doslidžennja: Ukraїna uvijšla do desjatky kraїn z najbiľšym zrostannjam prybutku vid e-sommerce
Україна посіла шосту позицію в рейтингу, випередивши В’єтнам, Ізраїль, Індію та Японію, але поступившись Китаю, США, Гонконгу, Південній Кореї та Великобританії.
Ukraїna posila šostu pozyciju v rejtyngu, vyperedyvšy V’jetnam, Izraїľ, Indiju ta Japoniju, ale postupyvšyś Kytaju, SŠA, Gonkongu, Pivdennij Koreї ta Velykobrytaniї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  E-сommerce в Україні. Україна продемонструвала значне зростання прибутків від e-commerce під час пандемії. Про це йдеться у звіті Payoneer’s Global Seller Index, який охоплює II та III квартали 2020 року. У дослідженні відзначається, що в усьому світі кількість відвідувань онлайн-маркетплейсів збільшилася на 37% — з 16 млрд в січні 2020 року до 22 млрд в червні. У другому кварталі 2020 року глобальні обсяги продажів збільшились на 81% в річному вимірі, що майже втричі перевищує зростання у другому кварталі 2019 року. У третьому кварталі 2020 року також спостерігається зростання на 81% в річному вимірі в порівнянні з 36% в 3 кварталі 2019 року. Аналітики Payoneer прогнозують, що четвертий квартал стане рекордним з точки зору світових обсягів продажу. Читатйте також: 🎵 В Україні проведуть міжнародний онлайн-форум музичної індустрії Selector PRO. На початку пандемії продавці відчували деякі труднощі, пов’язані з загальними проблемами на глобальних ринках (зменшення виробництва, збої постачання та інше), але ті, хто виявив винахідливість та швидко зорієнтувався у нових реаліях, змогли оперативно відновитися та збільшити прибуток в рази. Продавці на маркетплейсах традиційно вважалися новаторами, які вміють визначати нові можливості та використовувати їх у потрібний час. Саме ця комбінація якостей, яка об’єднує маркетплейси та продавців, зробила 2020 рік дійсно революційним роком для індустрії e-commerce та її довгострокової траєкторії розвитку. Джоні Стіл. Віцепрезидент з маркетингу Payoneer. На тлі росту глобальної індустрії e-commerce, підприємці використовують можливість вийти на різноманітні зовнішні ринки, щоб залучити нових клієнтів і розширити свій бізнес. Згідно з опитуванням 76% продавців розмірковують про вихід на нові ринки для подальшого розвитку свого бізнесу. Найбільший інтерес представляють Європа (17%), США та Азія (по 15%).
Реклама 👇 Замовити

E-сommerce в Україні

Україна продемонструвала значне зростання прибутків від e-commerce під час пандемії. Про це йдеться у звіті Payoneer’s Global Seller Index, який охоплює II та III квартали 2020 року.

У дослідженні відзначається, що в усьому світі кількість відвідувань онлайн-маркетплейсів збільшилася на 37% — з 16 млрд в січні 2020 року до 22 млрд в червні. У другому кварталі 2020 року глобальні обсяги продажів збільшились на 81% в річному вимірі, що майже втричі перевищує зростання у другому кварталі 2019 року.

У третьому кварталі 2020 року також спостерігається зростання на 81% в річному вимірі в порівнянні з 36% в 3 кварталі 2019 року. Аналітики Payoneer прогнозують, що четвертий квартал стане рекордним з точки зору світових обсягів продажу.

📈 Дослідження: Україна увійшла до десятки країн з найбільшим зростанням прибутку від e-сommerce 1
Читайте також: 🎵 В Україні проведуть міжнародний онлайн-форум музичної індустрії Selector PRO

На початку пандемії продавці відчували деякі труднощі, пов’язані з загальними проблемами на глобальних ринках (зменшення виробництва, збої постачання та інше), але ті, хто виявив винахідливість та швидко зорієнтувався у нових реаліях, змогли оперативно відновитися та збільшити прибуток в рази.

📈 Дослідження: Україна увійшла до десятки країн з найбільшим зростанням прибутку від e-сommerce 2

Продавці на маркетплейсах традиційно вважалися новаторами, які вміють визначати нові можливості та використовувати їх у потрібний час. Саме ця комбінація якостей, яка об’єднує маркетплейси та продавців, зробила 2020 рік дійсно революційним роком для індустрії e-commerce та її довгострокової траєкторії розвитку

Джоні Стіл, Віцепрезидент з маркетингу Payoneer

На тлі росту глобальної індустрії e-commerce, підприємці використовують можливість вийти на різноманітні зовнішні ринки, щоб залучити нових клієнтів і розширити свій бізнес. Згідно з опитуванням 76% продавців розмірковують про вихід на нові ринки для подальшого розвитку свого бізнесу. Найбільший інтерес представляють Європа (17%), США та Азія (по 15%).

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: