fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤝 Binance Smart Chain співпрацюватиме з Animoca Brands — робитимуть ігри на блокчейні

🤝 Binance Smart Chain spivpracjuvatyme z Animoca Brands — robytymuť igry na blokčejni
Компанія Animoca Brands запроваджує інтеграцію технології блокчейну у відеоігри, штучний інтелект та навіть фітнес.
Kompanija Animoca Brands zaprovadžuje integraciju tehnologiї blokčejnu u videoigry, štučnyj intelekt ta naviť fitnes.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Binance Smart Chain та Animoca Brands. Animoca Brands та Binance Smart Chain оголосили про партнерство, в рамках якого Animoca Brands розроблятиме нові продукти на базі блокчейну від Binance. Згідно з угодою співпраці, Animoca Brands обєднає блокчейн Binance Smart Chain зі своїми іграми. За словами голови та співзасновника Animoca Brands, така угода дозволить змінити світ відеоігор. Ми неймовірно раді співпрацювати з найвпливовішою біржею у світі та реалізовувати наші проєкти на Binance Smart Chain. Ми віримо, що ми зможемо суттєво змінити сферу відеоігор за що ми вдячні нашим партнерам. Ят Сіу. Голова та співзасновник Animoca Brands. Читатйте також: 📄 Німеччина легалізувала цінні папери на базі блокчейну — нові можливості. Animoca Brands була заснована у січні 2014 року в Гонконзі. Компанія запроваджує інтеграцію технології блокчейну у відеоігри, штучний інтелект та навіть фітнес. Однією з таких ігор є The Sandbox. Особливістю цієї гри є те, що користувач може створити свій власний всесвіт, як у Minecraft чи Terraria. Однак, на відміну від цих ігор, в The Sandbox можна монетизувати ігровий контент. Тобто, можна за реальні гроші придбати ділянку у грі, прикрасити її, та перепродати дорожче. Гра навіть має свій власний токен на Binance Launchpad — SAND. Розробила гру The Sandbox компанія Pixowl, яку й придбала Animoca Brands для того, щоб зробити блокчейн-версію гри. За допомогою блокчейну гравці мають менші витрати на транзакції, кращу персоналізацію та навіть можливість торгувати віртуальними предметами. Binance — це найбільша у світі криптобіржа, послугами якої можна скористатись за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Binance Smart Chain та Animoca Brands

Animoca Brands та Binance Smart Chain оголосили про партнерство, в рамках якого Animoca Brands розроблятиме нові продукти на базі блокчейну від Binance.

Згідно з угодою співпраці, Animoca Brands об’єднає блокчейн Binance Smart Chain зі своїми іграми.

За словами голови та співзасновника Animoca Brands, така угода дозволить змінити світ відеоігор.

Ми неймовірно раді співпрацювати з найвпливовішою біржею у світі та реалізовувати наші проєкти на Binance Smart Chain. Ми віримо, що ми зможемо суттєво змінити сферу відеоігор за що ми вдячні нашим партнерам

Ят Сіу, Голова та співзасновник Animoca Brands
Читайте також: 📄 Німеччина легалізувала цінні папери на базі блокчейну — нові можливості

Animoca Brands була заснована у січні 2014 року в Гонконзі. Компанія запроваджує інтеграцію технології блокчейну у відеоігри, штучний інтелект та навіть фітнес.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Однією з таких ігор є The Sandbox. Особливістю цієї гри є те, що користувач може створити свій власний всесвіт, як у Minecraft чи Terraria. Однак, на відміну від цих ігор, в The Sandbox можна монетизувати ігровий контент.

🤝 Binance Smart Chain співпрацюватиме з Animoca Brands — робитимуть ігри на блокчейні 1

Тобто, можна за реальні гроші придбати ділянку у грі, прикрасити її, та перепродати дорожче. Гра навіть має свій власний токен на Binance Launchpad — SAND.

Розробила гру The Sandbox компанія Pixowl, яку й придбала Animoca Brands для того, щоб зробити блокчейн-версію гри. За допомогою блокчейну гравці мають менші витрати на транзакції, кращу персоналізацію та навіть можливість торгувати віртуальними предметами.

Binance — це найбільша у світі криптобіржа, послугами якої можна скористатись за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: