fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😎 Стартап надсилає претендентам на роботу жорсткий диск з криптовалютним гаманцем — аби отримати посаду необхідно його зламати

😎 Startap nadsylaje pretendentam na robotu žorstkyj dysk z kryptovaljutnym gamancem — aby otrymaty posadu neobhidno jogo zlamaty
З 150-200 претендентів лишень один міг розв'язати завдання та отримати роботу.
Z 150-200 pretendentiv lyšeń odyn mig rozv'jazaty zavdannja ta otrymaty robotu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Випробовування з BTC-гаманцем. Стартап кібербезпеки Red Balloon Security має трішки незвичний спосіб найму нових співробітників — їм пропонують розшифрувати дані жорсткого диску, який має криптовалютний гаманець з 0,1337 BTC та GPS-координати для зустрічі з представником стартапу, про це повідомляє Business Insider. Комплекти для тестування можуть отримати майже всі охочі, хто залишив заявку. А аби кандидати не ділились своїми рішеннями завдання, Red Balloon Security регулярно змінюють частини тесту — кожне випробовування є унікальним. Тести можуть проходити одразу безліч кандидатів, однак криптовалюту отримає лише найшвидший, оскільки біткоїн-гаманець один на всіх охочих. Читатйте також: 🤑 Користувач знайшов свою стару схованку зі 127 BTC, про яку він забув майже 9 років тому. Загалом претенденти на роботу можуть отримати 0,1337 BTC — з розрахунку стартапу цю суму можна буде витратити на квиток до Нью-Йорка на співбесіду. Цю кількість криптовалюти обрали невипадково, оскільки число 1337 серед хакерів означає leet — скорочення від слова elite (англ. еліта). Як повідомили у самій компанії, що зі 150-200 тестів лишень один претендент міг розвязати всі завдання. Наразі у Red Balloon Security є 29 співробітників, шестеро з яких отримали роботу саме завдяки такому випробовуванню.
Реклама 👇 Замовити

Випробовування з BTC-гаманцем

Стартап кібербезпеки Red Balloon Security має трішки незвичний спосіб найму нових співробітників — їм пропонують розшифрувати дані жорсткого диску, який має криптовалютний гаманець з 0,1337 BTC та GPS-координати для зустрічі з представником стартапу, про це повідомляє Business Insider.

Комплекти для тестування можуть отримати майже всі охочі, хто залишив заявку.

А аби кандидати не ділились своїми рішеннями завдання, Red Balloon Security регулярно змінюють частини тесту — кожне випробовування є унікальним.

У компанії пояснили, що ця перевірка дозволяє дізнатись, чи має кандидат необхідні навички для роботи. Вони зазначили, що для такого завдання необхідні знання, які не отримаєш в університеті й необхідно мати неабиякий хист до того, що робиш.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

😎 Стартап надсилає претендентам на роботу жорсткий диск з криптовалютним гаманцем — аби отримати посаду необхідно його зламати 1

Тести можуть проходити одразу безліч кандидатів, однак криптовалюту отримає лише найшвидший, оскільки біткоїн-гаманець один на всіх охочих.

Читайте також: 🤑 Користувач знайшов свою стару схованку зі 127 BTC, про яку він забув майже 9 років тому

Загалом претенденти на роботу можуть отримати 0,1337 BTC — з розрахунку стартапу цю суму можна буде витратити на квиток до Нью-Йорка на співбесіду.

Цю кількість криптовалюти обрали невипадково, оскільки число 1337 серед хакерів означає leet — скорочення від слова elite (англ. «еліта»).

Як повідомили у самій компанії, що зі 150-200 тестів лишень один претендент міг розв’язати всі завдання. Наразі у Red Balloon Security є 29 співробітників, шестеро з яких отримали роботу саме завдяки такому випробовуванню.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: