fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤑 ЄС визначив бюджет для програми «Креативна Європа» 2021-2027 — €2,4 млрд на мистецтво

🤑 JeS vyznačyv bjudžet dlja programy «Kreatyvna Jevropa» 2021-2027 — €2,4 mlrd na mystectvo
Цього разу бюджет програми більше майже у два рази — минулого разу виділили півтора мільярда євро.
Cogo razu bjudžet programy biľše majže u dva razy — mynulogo razu vydilyly pivtora miľjarda jevro.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Бюджет програми Креативна Європа. Креативна Європа — це рамкова програма Європейського Союзу, націлена на розвиток культурних та креативних проєктів. Деякі проєкти з України вже залучили грантову підтримку. Зокрема, кінофестиваль Молодість та Одеський Міжнародний Кінофестиваль (ОМКФ). Нещодавно Європейський Союз затвердив новий бюджет програми з бюджетом більш ніж 2,4 мільярда євро. Ці кошти виділять на культурні проєкти — організацію заходів, підтримку креативних індустрій та загалом на розвиток мистецтва у Європі. Я вітаю нову програму проєкту Креативна Європа. Програма має вирішальне значення для сприяння культурному різноманіттю Європи, а також конкурентоспроможності культурного та творчого секторів. Зараз вона модернізована з метою кращого оснащення цих секторів для вирішення сучасних викликів, включаючи ті, що викликані пандемією. Марія Ґабріель. Уповноважена з питань інновацій, досліджень, культури, освіти та молоді. Перші фінансування розпочнуться вже на початку наступного року. Ознайомитись з успішними проєктами, які реалізували за допомогою програми можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Бюджет програми «Креативна Європа»

«Креативна Європа» — це рамкова програма Європейського Союзу, націлена на розвиток культурних та креативних проєктів. Деякі проєкти з України вже залучили грантову підтримку. Зокрема, кінофестиваль «Молодість» та Одеський Міжнародний Кінофестиваль (ОМКФ).

Нещодавно Європейський Союз затвердив новий бюджет програми з бюджетом більш ніж 2,4 мільярда євро. Ці кошти виділять на культурні проєкти — організацію заходів, підтримку креативних індустрій та загалом на розвиток мистецтва у Європі.

🤑 ЄС визначив бюджет для програми «Креативна Європа» 2021-2027 — €2,4 млрд на мистецтво 1

Я вітаю нову програму проєкту «Креативна Європа». Програма має вирішальне значення для сприяння культурному різноманіттю Європи, а також конкурентоспроможності культурного та творчого секторів. Зараз вона модернізована з метою кращого оснащення цих секторів для вирішення сучасних викликів, включаючи ті, що викликані пандемією

Марія Ґабріель, Уповноважена з питань інновацій, досліджень, культури, освіти та молоді

Перші фінансування розпочнуться вже на початку наступного року. Ознайомитись з успішними проєктами, які реалізували за допомогою програми можна за посиланням🤑 ЄС визначив бюджет для програми «Креативна Європа» 2021-2027 — €2,4 млрд на мистецтво 2🇪🇺 8 найяскравіших проєктів, профінансованих програмою ЄС «Креативна Європа»: як стати одним з них.

Ми вже писали, що таке програма «Креативна Європа» та як отримати грант🤑 ЄС визначив бюджет для програми «Креативна Європа» 2021-2027 — €2,4 млрд на мистецтво 3💶 €1,5 мільярди на креатив: що таке програма ЄС «Креативна Європа» та як скористатися її перевагами. Якщо ж вам поталанило й ви вже отримали грант, але не знаєте, що робити далі, то ми розповідали, який подальший план дій🤑 ЄС визначив бюджет для програми «Креативна Європа» 2021-2027 — €2,4 млрд на мистецтво 4🎨 Ми отримали грант. Що робити далі та як правильно реалізувати проєкт. А про те, як розвивати креативну індустрію під час кризу можна дізнатись тут.🤑 ЄС визначив бюджет для програми «Креативна Європа» 2021-2027 — €2,4 млрд на мистецтво 5📈 Як розвивати культурні проєкти під час кризи — 5 практичних порад

У тому випадку, якщо ви скептик та думаєте, що гранти це занадто важка процедура, то спеціально для вас ми зібрали 5 найпоширеніших міфів про гранти🤑 ЄС визначив бюджет для програми «Креативна Європа» 2021-2027 — €2,4 млрд на мистецтво 6👨‍💼 5 міфів про грантові програми: чому отримати грант простіше, ніж ви думаєте.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: