fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎻 «Зимові дива»: на День Святого Миколая відбудеться концерт дітей-віртуозів з усієї країни

🎻 «Zymovi dyva»: na Deń Svjatogo Mykolaja vidbudeťsja koncert ditej-virtuoziv z usijeї kraїny
Можна буде почути багато всесвітньовідомих творів — від легендарного «Щедрика» Леонтовича та Ave Maria Шуберта до танго, музики Вівальді, Венявського та інших композиторів.
Možna bude počuty bagato vsesvitńovidomyh tvoriv — vid legendarnogo «Ščedryka» Leontovyča ta Ave Maria Šuberta do tango, muzyky Vivaľdi, Venjavśkogo ta inšyh kompozytoriv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Концерт Зимові дива. Вже у цю суботу відбудеться великий концерт класичної музики у виконанні юних музикантів з усієї країни. Протягом кількох місяців благодійний фонд Відкрита музика міста спільно з порталом JetSetter.ua та за підтримки Українського культурного фонду працювали над масштабним музичним концертом Зимові дива за участю найталановитіших дітей України із 4-х видатних спеціалізованих шкіл, де виховують справжніх віртуозів: Київська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені Миколи Лисенка; Одеська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені професора Петра Столярського; Харківська середня спеціалізована музична школа-інтернат; Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені Соломії Крушельницької. https://youtu.be/Zp-vOaCu7hA Читатйте також: 🎼 Конкурс: українські композитори створять першу за роки незалежності концертну увертюру. Зокрема, серед учасників — хор хлопчиків та юнаків, солісти-віртуози, що грають на скрипці, фортепіано, саксофоні, ксилофоні, гобої, віолончелі, а також ансамблі бандуристів та арфістів. Трансляція концерту класичної музики у виконанні юних музикантів відбудеться 19 грудня о 19:00 біля головної ялинки країни на Софійській площі, на Youtube-каналі фонду Відкрита музика міста та на сайті JetSetter.ua. Ви почуєте багато всесвітньовідомих творів — від легендарного Щедрика Леонтовича та Ave Maria Шуберта до танго, музики Вівальді, Венявського та інших композиторів.
Реклама 👇 Замовити

Концерт «Зимові дива»

Вже у цю суботу відбудеться великий концерт класичної музики у виконанні юних музикантів з усієї країни.

Протягом кількох місяців благодійний фонд «Відкрита музика міста» спільно з порталом JetSetter.ua та за підтримки Українського культурного фонду працювали над масштабним музичним концертом «Зимові дива» за участю найталановитіших дітей України із 4-х видатних спеціалізованих шкіл, де виховують справжніх віртуозів:

  • Київська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені Миколи Лисенка;
  • Одеська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені професора Петра Столярського;
  • Харківська середня спеціалізована музична школа-інтернат;
  • Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені Соломії Крушельницької.

Читайте також: 🎼 Конкурс: українські композитори створять першу за роки незалежності концертну увертюру

Зокрема, серед учасників — хор хлопчиків та юнаків, солісти-віртуози, що грають на скрипці, фортепіано, саксофоні, ксилофоні, гобої, віолончелі, а також ансамблі бандуристів та арфістів.

Трансляція концерту класичної музики у виконанні юних музикантів відбудеться 19 грудня о 19:00 біля головної ялинки країни на Софійській площі, на Youtube-каналі фонду «Відкрита музика міста» та на сайті JetSetter.ua.

Ви почуєте багато всесвітньовідомих творів — від легендарного «Щедрика» Леонтовича та Ave Maria Шуберта до танго, музики Вівальді, Венявського та інших композиторів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: