fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤑 В Україні стали доступні акції Tesla, Netflix, Facebook та інших великих корпорацій

🤑 V Ukraїni staly dostupni akciї Tesla, Netflix, Facebook ta inšyh velykyh korporacij
Також в Україні дозволили роботу новій інвестиційній біржі.
Takož v Ukraїni dozvolyly robotu novij investycijnij birži.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Торгівля на акціях. Нещодавно Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) дозволила допустити до обігу в Україні акції шести великих компаній та корпорацій, а саме: Facebook Inc., Tesla Inc., Netflix Inc., Microsoft Corporation, Visa Inc та Advanced Micro Devices, Inc. Крім того, НКЦПФР дозволила роботу в Україні інвестиційній біржі Invesco QQQ Trust SM. Що таке акції. Акції компаній та різноманітних підприємств — це цінні папери, що надають їх власнику одиницю капіталу компанії. Акції дають певну частку на участь у діях та навіть прибуток (дивіденди) підприємства. Раніше придбати акції Facebook, Tesla, Netflix та інших нових компаній можна було лише якщо ви мали рахунок у закордонному банку чи електронну валютну ліцензію. Крім того, для входження на іноземну біржу необхідно мати щонайменше $10 тисяч на рахунку. Читатйте також: 💼 Онлайн-курси Coursera планують виходити на публічну біржу. Існує два види акцій: Документарні — фізичний документ, сертифікат чи інший цінний папір Бездокументарні — електронні акції, вони доступні для перегляду на біржі Де можна придбати акції. Акції доступні на фондових біржах — вони розділяються на місцеві та міжнародні. На місцевих можна придбати акції українських компаній, а на міжнародних доступні акції всесвітньовідомих підприємств. Торгівля на акціях доступна після того, як ви оберете брокера. Для цього необхідно перевірити, чи має він ліцензію від фондової біржі — вона дозволяє торгувати цінними паперами.
Реклама 👇 Замовити

Торгівля на акціях

Нещодавно Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) дозволила допустити до обігу в Україні акції шести великих компаній та корпорацій, а саме: Facebook Inc., Tesla Inc., Netflix Inc., Microsoft Corporation, Visa Inc та Advanced Micro Devices, Inc.

Крім того, НКЦПФР дозволила роботу в Україні інвестиційній біржі Invesco QQQ Trust SM.

Що таке акції

Акції компаній та різноманітних підприємств — це цінні папери, що надають їх власнику одиницю капіталу компанії. Акції дають певну частку на участь у діях та навіть прибуток (дивіденди) підприємства.

Раніше придбати акції Facebook, Tesla, Netflix та інших нових компаній можна було лише якщо ви мали рахунок у закордонному банку чи електронну валютну ліцензію. Крім того, для входження на іноземну біржу необхідно мати щонайменше $10 тисяч на рахунку.

Читайте також: 💼 Онлайн-курси Coursera планують виходити на публічну біржу

Існує два види акцій:

  • Документарні — фізичний документ, сертифікат чи інший цінний папір
  • Бездокументарні — електронні акції, вони доступні для перегляду на біржі

Де можна придбати акції

Акції доступні на фондових біржах — вони розділяються на місцеві та міжнародні. На місцевих можна придбати акції українських компаній, а на міжнародних доступні акції всесвітньовідомих підприємств.

Торгівля на акціях доступна після того, як ви оберете брокера. Для цього необхідно перевірити, чи має він ліцензію від фондової біржі — вона дозволяє торгувати цінними паперами.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: