fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏄🏼‍♂️ На Олімпійських іграх ввели нові дисципліни: брейкданс, скейтбординг, серфінг та інші

🏄🏼‍♂️ Na Olimpijśkyh igrah vvely novi dyscypliny: brejkdans, skejtbordyng, serfing ta inši
Нововведення вже будуть на літніх Олімпійських іграх 2024 року у Парижі.
Novovvedennja vže buduť na litnih Olimpijśkyh igrah 2024 roku u Paryži.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Олімпійські ігри та нововведення. Міжнародний олімпійський комітет додав до програми Олімпійських ігор одразу декілька нових видів спорту: скейтбординг, спортивне скелелазіння, серфінг та брейк-данс. У комітеті пояснили своє рішення тим, що ці види спорту є дуже популярними та цікавими для молоді, тож це дозволить розширити авдиторію змагань. Також додали гендерну квоту для учасників — Олімпійські ігри 2024 року у Парижі матимуть рівну кількість як чоловіків, так і жінок (50% на 50%). Завдяки цій програмі ми зробимо Олімпійські ігри в Парижі 2024 року придатними для посткоронавірусного світу. Ми ще більше знижуємо вартість і складність проведення ігор. Хоча ми добємося гендерної рівності вже на майбутніх Олімпійських іграх у Токіо 2020 року, ми вперше в історії Олімпійських ігор побачимо участь такої ж кількості спортсменок, що і спортсменів. Також велика увага приділяється молоді. Томас Бах. Президент МОК. Читатйте також: 🏒 Помилитися аби виграти. Андрій Міхнов: Якщо довго думати про поразку, можна зїхати з глузду. Втім, зменшили загальну кількість людей, які можуть брати участь. Відтепер квоти дозволяють загалом 10 500 людей — це на 592 людини менше, аніж буде на зимовій Олімпіаді в Токіо 2021 року. Крім того, зменшили кількість заходів — з 339 до 329. А через регулярні скандали через допінг у боксі та важкій атлетиці зменшили квоти для учасників. У МОК також повідомили, що важка атлетика в програмі літньої Олімпіади 2024 рік залишається предметом постійного перегляду.
Реклама 👇 Замовити

Олімпійські ігри та нововведення

Міжнародний олімпійський комітет додав до програми Олімпійських ігор одразу декілька нових видів спорту: скейтбординг, спортивне скелелазіння, серфінг та брейк-данс.

У комітеті пояснили своє рішення тим, що ці види спорту є дуже популярними та цікавими для молоді, тож це дозволить розширити авдиторію змагань.

Також додали гендерну квоту для учасників — Олімпійські ігри 2024 року у Парижі матимуть рівну кількість як чоловіків, так і жінок (50% на 50%).

Завдяки цій програмі ми зробимо Олімпійські ігри в Парижі 2024 року придатними для посткоронавірусного світу. Ми ще більше знижуємо вартість і складність проведення ігор. Хоча ми доб'ємося гендерної рівності вже на майбутніх Олімпійських іграх у Токіо 2020 року, ми вперше в історії Олімпійських ігор побачимо участь такої ж кількості спортсменок, що і спортсменів. Також велика увага приділяється молоді

Томас Бах, Президент МОК
Читайте також: 🏒 Помилитися аби виграти. Андрій Міхнов: «Якщо довго думати про поразку, можна з’їхати з глузду»

Втім, зменшили загальну кількість людей, які можуть брати участь. Відтепер квоти дозволяють загалом 10 500 людей — це на 592 людини менше, аніж буде на зимовій Олімпіаді в Токіо 2021 року.

Крім того, зменшили кількість заходів — з 339 до 329. А через регулярні скандали через допінг у боксі та важкій атлетиці зменшили квоти для учасників. У МОК також повідомили, що важка атлетика в програмі літньої Олімпіади 2024 рік залишається «предметом постійного перегляду».

Ми писали, як

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: