fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📊 Ethereum випередив біткоїн за кількістю нодів

📊 Ethereum vyperedyv bitkoїn za kiľkistju nodiv
Вдруге за цей рік кількість нодів ETH перевищила біткоїни.
Vdruge za cej rik kiľkisť nodiv ETH perevyščyla bitkoїny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ноди Ethereum. Згідно з даними аналітичного сервісу Ethernodes.org наразі активовано 11 259 ноди Ethereum — це трішки більше одного відсотка у порівнянні з кількістю біткоїн-нодів (11 1З6).  Лишень за останні два тижні загальна кількість нодів Ethereum збільшилась більш ніж на 50% з 8 086. А згідно з індексом Flippening компанії Blockchain Center, що намагається відслідкувати потужність мережі Ethereum відносно біткоїна, ETH посилив свої позиції з 50,5% до 62,4%. Кількість нодів — це один з основних показників популярності та можливостей мережі. Інші важливі характеристики мережі — кількість транзакцій та комісія за їх здійснення. Читатйте також: 🔮 Розумний Ефір: розбираємось, що таке Ефіріум. Відповідно до інформації Etherscan, за останні 24 години в мережі Ethereum відбулось 1,2 мільйона транзакцій, водночас  загальна кількість операцій з біткоїном склала лише 300 тисяч. Ефір перевершив біткоїн в чотири рази, однак він же й має більшу суму комісій за транзакції — $3,6 мільйона. Основним чинником популярності Ethereum став запуск нової мережі — 2.0. Сьогодні о 14:00 за київським часом відбувся нульовий етап запуску. Надалі мережі треба буде пройти ще три стадії запуску, поки вона не почне функціонувати повноцінно. Це відбудеться у другій половині 2021 або навіть у 2022 році. Основна мета ETH 2.0 — підвищити швидкість та безпеку мережі. Зокрема, очікується, що пропускна спроможність мережі збільшиться з 14 транзакцій на секунду до 100 000, що вже набагато більше за провідні платіжні системи.
Реклама 👇 Замовити

Ноди Ethereum

Згідно з даними аналітичного сервісу Ethernodes.org наразі активовано 11 259 ноди Ethereum — це трішки більше одного відсотка у порівнянні з кількістю біткоїн-нодів (11 1З6).  Лишень за останні два тижні загальна кількість нодів Ethereum збільшилась більш ніж на 50% з 8 086.

А згідно з індексом Flippening компанії Blockchain Center, що намагається відслідкувати потужність мережі Ethereum відносно біткоїна, ETH посилив свої позиції з 50,5% до 62,4%.

Кількість нодів — це один з основних показників популярності та можливостей мережі. Інші важливі характеристики мережі — кількість транзакцій та комісія за їх здійснення.

📊 Ethereum випередив біткоїн за кількістю нодів 1

Читайте також: 🔮 Розумний Ефір: розбираємось, що таке Ефіріум

Відповідно до інформації Etherscan, за останні 24 години в мережі Ethereum відбулось 1,2 мільйона транзакцій, водночас  загальна кількість операцій з біткоїном склала лише 300 тисяч.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Ефір перевершив біткоїн в чотири рази, однак він же й має більшу суму комісій за транзакції — $3,6 мільйона.

📊 Ethereum випередив біткоїн за кількістю нодів 2

Основним чинником популярності Ethereum став запуск нової мережі — 2.0. Сьогодні о 14:00 за київським часом відбувся нульовий етап запуску. Надалі мережі треба буде пройти ще три стадії запуску, поки вона не почне функціонувати повноцінно. Це відбудеться у другій половині 2021 або навіть у 2022 році.

Основна мета ETH 2.0 — підвищити швидкість та безпеку мережі. Зокрема, очікується, що пропускна спроможність мережі збільшиться з 14 транзакцій на секунду до 100 000, що вже набагато більше за провідні платіжні системи.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: