fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤨 Соціологи оголосили результати «опитування Зеленського»

🤨 Sociology ogolosyly rezuľtaty «opytuvannja Zelenśkogo»
Українці відповіли позитивно майже на всі п'ять запитань президента.
Ukraїnci vidpovily pozytyvno majže na vsi p'jať zapytań prezydenta.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що за опитування. Як раніше повідомив президент України Володимир Зеленський, одночасно з місцевими виборами 25 жовтня пройде Всенародне опитування. У неділю українцям запропонували дати відповідь на пять запитань. Опитування проходило поряд з виборчими дільницями за допомогою волонтерів. Участь в опитуванні добровільна. Варто зауважити, що під цим опитуванням не є жодної юридичної основи, а його результати не зобовязують до якихось рішень органів влади. 25 жовтня на виборчій дільниці я задам тобі пять важливих питань про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті, про що сперечаємось з друзями, батьками або таксистами. Про те, про що нас раніше ніколи не питали. Пять важливих питань, щоб дізнатися твою думку.. Володимир Зеленський. Президент України. Ось перелік питань, які були на опитуванні: Чи підтримуєте ви ідею довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах? Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей? Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300? Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях — для зменшення болю у важких хворих? Чи підтримуєте ви право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету і територіальної цілісності? Результати опитування Зеленського. Згідно з даними соціологічної групи Рейтинг, українці відповіли позитивно на всі пять запитань, окрім створення вільної економічної зони на Донбасі. Перше питання, про довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах, підтримали 81% українців, 16% — не підтримують. 45% українців позитивно відреагували на ідею створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей. 43% з респондентів — проти, ще 12% — не визначилися. Читатйте також: 📄 Мінцифра планує запровадити електронне голосування на виборах. Майже всі, 95% українців, за скорочення кількості народних депутатів до 300. 4% — проти. За легалізацію канабісу в медичних цілях для полегшення болю важкохворих проголосували 70% респондентів, а 24% висловилися проти. А на пяте запитання, про право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, 78% респондентів відповіли позитивно. 10% відповіли негативно, а ще 12% — не змогли відповісти. Згідно з меморандумом, усі його підписанти (США, Великобританія та РФ) в 1994 році зобов’язалися не використовувати проти України ядерну зброю та утримуватися від загрози використання будь-якої зброї проти територіальної цілісності чи політичної незалежності України. Натомість Україна відмовилась від ядерної зброї. Детально ознайомитись з результатами опитування Зеленського можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Що за опитування

Як раніше повідомив президент України Володимир Зеленський, одночасно з місцевими виборами 25 жовтня пройде «Всенародне опитування». У неділю українцям запропонували дати відповідь на п’ять запитань.

Опитування проходило поряд з виборчими дільницями за допомогою волонтерів. Участь в опитуванні добровільна. Варто зауважити, що під цим опитуванням не є жодної юридичної основи, а його результати не зобов’язують до якихось рішень органів влади.

25 жовтня на виборчій дільниці я задам тобі п'ять важливих питань про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті, про що сперечаємось з друзями, батьками або таксистами. Про те, про що нас раніше ніколи не питали. П'ять важливих питань, щоб дізнатися твою думку.

Володимир Зеленський, Президент України

Ось перелік питань, які були на опитуванні:

  1. Чи підтримуєте ви ідею довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах?
  2. Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей?
  3. Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300?
  4. Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях — для зменшення болю у важких хворих?
  5. Чи підтримуєте ви право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету і територіальної цілісності?

Результати «опитування Зеленського»

Перед тим як аналізувати результати ініціативи, варто зазначити, що її не можна називати соціологічним опитуванням, оскільки не було дотримано методології соцопитувань, а також під час голосування допускалися численні вкиди — одна людина могла заповнити ледь не необмежену кількість опитувальних листів.

Також результати опитування не несуть жодних правових наслідків та не зобов’язують владу вживати жодних кроків на імплементацію цих результатів.

Згідно з даними соціологічної групи «Рейтинг», українці відповіли позитивно на всі п’ять запитань, окрім створення вільної економічної зони на Донбасі.

Перше питання, про довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах, підтримали 81% українців, 16% — не підтримують.

45% українців позитивно відреагували на ідею створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей. 43% з респондентів — проти, ще 12% — не визначилися.

Читайте також: 📄 Мінцифра планує запровадити електронне голосування на виборах

Майже всі, 95% українців, за скорочення кількості народних депутатів до 300. 4% — проти.

За легалізацію канабісу в медичних цілях для полегшення болю важкохворих проголосували 70% респондентів, а 24% висловилися проти.

А на п’яте запитання, про право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, 78% респондентів відповіли позитивно. 10% відповіли негативно, а ще 12% — не змогли відповісти.

Згідно з меморандумом, усі його підписанти (США, Великобританія та РФ) в 1994 році зобов’язалися не використовувати проти України ядерну зброю та утримуватися від загрози використання будь-якої зброї проти територіальної цілісності чи політичної незалежності України. Натомість Україна відмовилась від ядерної зброї.

Детально ознайомитись з результатами «опитування Зеленського» можна за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: